Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 890 Kč
za noc
Toužíte navštívit místo, kde se stanete středem veškerého dění, celebritou, která sklízí aplaus? V tom případě zamiřte do litomyšlského hotelu Aplaus, který byl stvořen právě k tomu, aby své hosty hýčkal a dodal jim pocit výjimečnosti.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hotel vznikl sloučením a rekonstrukcí tří památkově chráněných objektů. Inspirací pro majitele se stal český umělec Josef Váchal a jeho dílo. Ten se se svým přítelem Josefem Portmanem potkával v původní hospodě Na sklípku, v místě dnešního hotelu. Odkazy na jeho dílo se objevují v mnoha různých detailech, od tvarování nábytku až po grafické zdobení ploch.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Moderní architektura

Krásná Litomyšl není pouze kouzelnou UNESCO památkou. Vydejte se objevit moderní architekturu od známých českých návrhářů jako je například Josef Pleskot.

Historické centrum

Určitě ale nevynechte procházku Litomyšlí, je to totiž známé turistické místo, které je plné památek. Místní renesanční zámek je dokonce na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Za prohlídku určitě stojí i Smetanovo náměstí s plně zachovaným podloubím po obou stranách, ale třeba i Smetanův dům.

Wellness

Malá, avšak útulná relaxační zóna vám dovolí vypnout a zapomenout na starosti a strasti všedního života. Využijte masážních služeb zkušených masérů nebo si dobijte energii v sauně nebo vířivé vaně. Od této pohody vás dělí jediné – vybrat si proceduru a termín.

Restaurace Bohém

Součástí hotelu je skvělá restaurace Bohém se salonkem, café-bar Muuza i venkovní posezení na terase u Klášterních zahrad, s nimiž Hotel Aplaus sousedí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Šantovo náměstí 181
570 01 Litomyšl
Navigovat Web