Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 160 Kč
za noc
Jen sto metrů od proslulé lázeňské promenády a léčivých pramenů v Karlových Varech stojí designový boutique Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident. Ať už jste se přijeli léčit, poznávat krásy okolní přírody, nebo sportovat, budete se zde cítit maximálně vítáni a hýčkáni. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hotel založila lékařka Milada Sárová, která je celosvětově uznávaným odborníkem v oblasti lázeňské léčby. Díky své dlouholeté praxi získala jedinečné know-how v oblasti optimální pitné kúry minerálních pramenů.
Číst více
Vítěz v kategorii Spa & Wellness
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Bezbariérový přístup
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 4 000 Kč
za noc

Naše tipy

Mrtvé moře

Teplý slaný bazén se salinitou Mrtvého moře nabízí únik od každodenního napětí a shonu. Vaše tělo, mysl a duše se ocitnou v beztížném stavu klidu a harmonie.

Aktivní Vary

Lázeňské město vás nenechá zahálet. Tenis, golf, lodě, lyže, motokáry, dokonce i vyhlídkový let balónem. Můžete si být jisti, že váš pobyt nebude ani na vteřinu nudný.

Galerie v restauraci

V hotelové restauraci na vás čeká nejen gastronomický, ale také estetický zážitek. A tak můžete potěšit oko i duši výstavou obrazů vybraných umělců.

Privátní wellness

Pravý mramor, pravé kelo dřevo, pravé zlato. Vychutnejte si neopakovatelné chvíle klidu a soukromí v privátních Spa Suitech, které vybízejí k romantické přísadové koupeli ve dvou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Moravská 3
36001 Karlovy Vary
Navigovat Web