Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 160 Kč
za noc
Jen sto metrů od proslulé lázeňské promenády a léčivých pramenů v Karlových Varech stojí designový boutique Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident. Ať už jste se přijeli léčit, poznávat krásy okolní přírody, nebo sportovat, budete se zde cítit maximálně vítáni a hýčkáni. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hotel založila lékařka Milada Sárová, která je celosvětově uznávaným odborníkem v oblasti lázeňské léčby. Díky své dlouholeté praxi získala jedinečné know-how v oblasti optimální pitné kúry minerálních pramenů.
Číst více
Vítěz v kategorii Spa & Wellness
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Bezbariérový přístup
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Mrtvé moře

Teplý slaný bazén se salinitou Mrtvého moře nabízí únik od každodenního napětí a shonu. Vaše tělo, mysl a duše se ocitnou v beztížném stavu klidu a harmonie.

Aktivní Vary

Lázeňské město vás nenechá zahálet. Tenis, golf, lodě, lyže, motokáry, dokonce i vyhlídkový let balónem. Můžete si být jisti, že váš pobyt nebude ani na vteřinu nudný.

Galerie v restauraci

V hotelové restauraci na vás čeká nejen gastronomický, ale také estetický zážitek. A tak můžete potěšit oko i duši výstavou obrazů vybraných umělců.

Privátní wellness

Pravý mramor, pravé kelo dřevo, pravé zlato. Vychutnejte si neopakovatelné chvíle klidu a soukromí v privátních Spa Suitech, které vybízejí k romantické přísadové koupeli ve dvou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Moravská 3
36001 Karlovy Vary
Navigovat Web