Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2 990 Kč
za noc
Aneb nejmenší chatička v Beskydech. Nejmenší velikostí, ale největší srdcem.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jak Darina ráda říká, chatička je pro jedno, až dvě srdce. Můžete tady přijet v páru, jako všude jinde, ale zároveň se nemusíte bát přijet i sami. Bezpečně se tady budou cítit opravdu všichni. Chatička stojí na louce u lesa, má absolutní soukromí, přesto blízko dvou rodinných domů. Budete tak u lidí, ale bez lidí.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Krb
Turistika
2x 15 m2 2x

Chatka stojí na louce u lese v okolí dvou rodinných domů, cca 20 metrů od každého. Čeká Vás soukromí, ale taky obrovská louka a výhledy na vrch Javorový. Budete se cítit v bezpečí, u lidí, ale bez lidí. Je to místo, kde můžete pozorovat přírodu, po ránu Vás mohou navštívit srnky. Ocitnete se v tichu a klidu malebné vesničky Vendryně.

Od 2 990 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Je to o detailech

Na stole vás bude čekat čerstvě upečený chléb v ručně vyrobené ošatce. Čaje, které budete pít, jsou sbírané na okolních loukách, dřevo do krbu z místních lesů, čeká na vás lahodná káva, domácí džem a takhle bychom mohli pokračovat.

Laskavost majitelů

Pokud by to bylo v jejich silách, snesli by vám modré z nebe. Jejich empatie vám zaručí naprosté soukromí, když po něm toužíte a naopak vám dodá milou společnost, pokud naopak, sami být nechcete.

Na dotek

Vše, na co v chatičce sáhnete vás pohladí. Na materiálech si Darina dala opravdu záležet. Z peřin nechcete vstát, v ručníku chcete chodit celý den a na terase se už celý život chcete tisknout k té měkounké dece.

Beskydy

Pojem, který snad netřeba rozebírat. Hory, které milujeme, do kterých se rádi vracíme. Takové, které vás učarují a už nepustí a zároveň nikdy nejsou stejné. Neustále vás překvapují a ukazují nové možnosti, tak, jako LILLE HYTTE.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Vendryně 1081
739 94 Vendryně
Navigovat Web