Lichtensteinská stodola

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Když majitelé zpustošenou Lichtensteinskou hájenku s přilehlou stodolou koupili, mnozí jim říkali: „Tu barabiznu zbourejte a postavte něco pořádného!“ Nedali se a stodolu  opucovali, vyspravili a teď je připravená podělit se o své obrovské srdce se všemi, kteří hledají útěk z města, klid, pohodu a kteří chtějí objevit nejdokonalejší krasavici světa - přírodu.


Vybavení

Kde budete spát

Stodola Vám na cca 140 m2 nabídne netradiční ubytování. Původní kamenné zdivo zůstalo přiznáno a skvělé kontrastuje s masivním dřevem, lněnými textiliemi a milou atmosférou, kterou tohle místo vždy mělo.

Z terasy vcházíte do obývacího pokoje spojeného s jídelním prostorem a vybavenou kuchyní s kachlovým sporákem. Díky proskleným dveřím budete mít les jako na dlani. Vedle je umístěna koupelna se sprchou a záchodem. Malou šatnu najdete přímo pod schodištěm, které Vás zavede do Lesní, Dubové a Pomněnkové ložnice. Ložnice paní majitelka připravuje přesně na míru hostům a dle dané příležitosti (svatební noc, oslava narozenin, zásnuby…atd.).

Co tam můžete dělat

Malou brankou za stodolou vklouznete do lesa, kde můžete do krmelce přihodit mrkev – srnky si na ní večer jistě rády pochutnají, je to báječná podívaná. (Kdyby náhodou nepřišly, nakrmíte domácího srnečka Koliho, kterého majitelé zachránili.) Můžete tu sbírat houby, jahody či borůvky, vyjet si na kole, projít se k ohradě s koňmi, relaxovat v houpací síti na terase nebo večer po setmění počítat světlušky! 

Pokud je ještě chladno a rádi jen tak lenošíte, můžete si nahřívat záda u kamen. Dřeva je všude dost. Paní majitelka ráda hostům přilepší domácí marmeládou, sirupem, zavařeninou či moučníkem a milým úsměvem.

Co byste ještě měli vědět

  • Televizi Stodola záměrné nemá. Obraz i zvuk vám obstará příroda.
  • V kuchyni visí hodiny, které neměří čas.
  • Pobyt se zvířaty není povolen.
  • Pokoje jsou nekuřácké.

 

Slovo majitele

Daniela Janssen, majitelka
17/05/2018
Ve 100 let staré lichtenštejnské stodole na Vás čekají toulky lesem, sbírání hub, večerní ohýnek nebo třeba pohádky u kamen...Voní to tu babiččinou bábovkou a laskavou pohodou...jako mámina náruč... Tak si k nám přijeďte odpočinout.
Ve 100 let staré lichtenštejnské stodole na Vás čekají toulky lesem, sbírání hub, večerní ohýnek nebo třeba pohádky u kamen...Voní to tu babiččinou bábovkou a laskavou pohodou...jako mámina náruč... Tak si k nám přijeďte odpočinout.

Další nabídky v této lokalitě

Theresian Hotel & Spa

Hotely

Herbarium boutique hotel

Boutique hotely

Vila Rasola

Kouzelné chalupy

Theatre Hotel

Hotely

Fortys Morávka

Kouzelné chalupy