Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 7h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 4 000 Kč
za noc
Když majitelé zpustošenou hájenku s přilehlou stodolou koupili, mnozí jim radili, ať  ji zbourají a postaví něco nového. Nedali se, stoletou stodolu opucovali a připravili na návštěvu všech, kteří hledají útěk z města, klid, pohodu a tu nejlepší společnost - přírodu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Už příjezdová cesta napoví, že nemíříte k napodobenině venkovské chalupy, ale k autentickému historickému stavení. Projděte dvorkem ke stodole a nechte se obklopit prostředím, které nikde jinde nenajdete. Bylo stvořené pro váš odpočinek, tak mu to dovolte.
Číst více
Vítěz v kategorii Apartmány 2022
IQOS friendly
Parkování
Gril / ohniště
Na polosamotě
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
6x 140 m2 6x

Rekonstrukce měla za cíl zachovat maximum z atmosféry stodoly při splnění nároků moderního člověka na pohodlnou dovolenou. Přála jsem si zachránit a vést dům i Stodolu tak, abych alespoň zlomkem pomohla udržet odkaz  vzácného a zajímavého člověka KNÍŽETE JANA II. DOBROTIVÉHO Z LICHTENSTEINU, jehož životní hodnoty se snoubí s mými.. Tak snad by měl radost..

Od 4 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Vypněte se

Hodiny ve Stodole záměrně nefungují a ani televizi tu nehledejte. Nad Stodolou se také sklání mohutný dub, který vás nechá nekonečně snít nebo spát v jeho příjemném stínu. Uvnitř pod schodištěm je schovaná malá šatna, které vás zavede do Lesní, Dubové a Pomněnkové ložnice.

Srdce stodoly

Majitelka Daniela je úžasná osoba, svěřte svou oslavu nebo dovolenou do jejích rukou. Má na svědomí výjimečný styl celého ubytování.

Lesem

Hned za brankou je les. Vyražte do něj bez mapy a telefonu a nebojte se tentokrát alespoň trochu ztratit. Díky proskleným dveřím budete mít les jako na dosah ruky i v chladných měsících.

Kouzelná svatba

Zde se specializují na laskavé a milé svatby do 30 hostů. Každý moment je zde plný pohody a vůně lučního kvítí. Pokud hledáte místo, které se o vás i vaši svatbu postará od začátku do konce, jste tady správně. Svatba je tady především o radosti...

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lašťany 349
78315 Bělkovice-Lašťany
Navigovat Web