Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4942.00 Kč
za noc
Excentričnost, erotika, nekonvenčnost, zmatek - taková slova a spousta dalších nás napadají, když se poprvé procházíme hotelem La Petite Ivy. Neplatí tu žádná pravidla, na první pohled vás překvapí, že tu nic nemá svůj řád. Opak je ale pravdou. Každý detail je tu odůvodněný a nechává tak popustit uzdu fantazii.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
La Petite Ivy je projektem srdce podnikatele Martina Ho a stejně jak je excentrický on sám, výstřední je i samotné prostředí. Předem vás upozorňujeme, že vám z místa dost možná spadne brada. Exkluzivní boutique hotel ve starých hradních zdech dolnorakouského Trenninghofu je plný designu a umění.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Venkovní bazén
Adult only

Naše tipy

Na kole podél Dunaje

Oblast Wachau nabízí jedinečnou cyklostezku, na které se můžete kochat místními vinicemi, nádhernou přírodou a navštívit jednu z místních restaurací na dvě deci bílého.

Designovka

Historická budova původem ze 14. století získala v roce 2015 ocenění Goldene Kelle, nejvyšší ocenění za příkladný design budovy v Dolním Rakousku.

Umělecká díla

Hotel je plný uměleckých děl. Vyčleňte si dostatečný čas, abyste si vše prohlédli.

Celý hotel jen pro vás

Co třeba využít La Petit Ivy k neformálnímu setkání s přáteli? Zde je možné si pronajmout celý hotel jen pro vás od úterý do čtvrtka nebo od pátku do neděle za 350 €.

Splnění každé fantazie

La Petite Ivy se postará o každou vaši fantazii. K dispozici je pokerová herna Macau Suite, spousta odpočinkových zón, kde si vychutnáte čerstvou kávu, začtete do knížky nebo kde můžete vést dlouhé debaty u rozpáleného krbu nad dvacetiletým koňakem. Projděte si zahradu, osvěžte se v bazénu, ohřejte v sauně nebo navštivte sochařský park. Dělejte si tu cokoliv, co vás napadne.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Trenninghof 1302
3622 Mühldorf
Navigovat Web