La Petite Ivy

Excentričnost, erotika, nekonvenčnost, zmatek… Taková slova a spoustu dalších nás napadají, když se poprvé procházíme hotelem la Petite Ivy. Neplatí tu žádná pravidla, na první pohled vás  napadne, že tu nic nemá svůj řád. Naopak. Každý detail tu má svůj důvod  a nechává tak propustit uzdu fantazie každého z nás, z vás.

Vybavení

Jak to tam chodí

La Petite Ivy je projektem srdce podnikatele Martina Ho a stejně jak je excentrický on sám, tak stejně výstřední je i samotné prostředí. Předem vás upozorňujeme, že z místa vám dost možná spadne brada. Exkluzivní boutique hotel ve starých hradních zdech dolnorakouského Trenninghofu je plné designu a umění.

Kde budete spát

Vila je takovou komorní záležitostí. Najdete tu jen pět luxusních apartmánů, vždy pro dvě osoby. Každý apartmán má svůj příběh, každý má „co říct“. Jeden je založen na Pop Art, apartmán „Kodaň“ je inspirován designérem a architektem Arne Jacobsen a luxusní „Bukkake“ pokoj s volně stojící vanou a soukromým balkonem je věnován japonskému umělci Nobuyoshi Araki. Vybrat si jen jeden pokoj je nadlidské rozhodnutí. Musíte sem jet zkrátka hned několikrát.

Co tam můžete dělat

S La Petite Ivy se Ho postará o každou vaši fantazii. K dispozici je pokerová herna Macau Suite, spousta odpočinkových zón, kde si vychutnat čerstvou kávu, začíst se do knížky nebo kde vést dlouhé debaty u rozpáleného krbu nad dvacetiletým koňakem. Projděte si zahradu, smočte se v bazénu, ohřejte se v sauně nebo navštivte  sochařský park. Dělejte si tu cokoliv, co vás napadne.

Co byste měli ještě vědět

Historická budova původem ze 14.století získala v roce 2015 ocenění Goldene Kelle nejvyšší ocenění za příkladný design budovy v Dolním Rakousku.

Hotel je plný uměleckých děl. Vyčleňte si pořádnou chvíli, abyste si vše prohlédli

Co třeba využít La petit Ivy k neformálnímu setkání s přáteli?


Další nabídky v této lokalitě

Srub U Kocoura

Kouzelné chalupy

Chalupa Svébohy

Kouzelné chalupy

Wellnessroubenka

Kouzelné roubenky

Na Kolářce

Penziony

Chornitzerův dům

Malé penziony