Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 7278.00 Kč
za noc
Je libo stylový butikový hotel pro dospělé uprostřed dechberoucí přírody Jižního Tyrolska s nekonečnými výhledy do okolního údolí lemovaného majestátními horami? Není problém, jeden takový bychom tu přesně pro vás měli. A věřte nám, když řekneme, že tohle místo je naprosto famózní.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Odvážný počin majitelů Marie a Nicoly pustit se do rekonstrukce rodinného penzionu a vytvořit z něj něco unikátního, přinesl svoje ovoce. Na první pohled vypadá La Cort My Dollhouse jako milý hotel na úpatí tyrolských hor, ale nenechte se zmást.
Číst více
Parkování
Domácí snídaně
Na polosamotě
Venkovní bazén
Adult only
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 7 739 Kč
za noc

Naše tipy

Kolik je hodin?

Tady na čase nesejde. Nechte ho jen tak plynout. Snídani si můžete užívat do pozdních ranních hodin, není kam spěchat. Po ní se jděte projít do okolních lesů a po návratu si užijte dobroty, které tu každý den servírují mezi 16:00 a 19:00.

Fitness & Wellness

Místní posilovna s příznačným názvem Gym & Tonic je sice malá, ale naprosto dostačující pro protažení těla. Zrelaxovat pak můžete ve wellness, kde na vás kromě sauny čeká nádherný infinity bazén s neskutečnými výhledy.

Honesty Bar

Noční život tu nemá žádná omezení. I po deváté večer, kdy se personál hotelu odebere domů, si můžete namíchat drink v místním "Poctivém baru". Další den pouze nahlásíte, čím jste si zpestřili večer a poctivě zaplatíte.

Malý, ale rozkošný

Hotel nabízí pouze 26 pokojů, navíc je adult-only - děti sem smí pouze starši 14 let. Tady vás nečekají davy, tady si užijete zasloužený klid a pohodu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Via Pineies 18
39040 Ortisei
Navigovat Web