Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6177.50 Kč
za noc
Je libo stylový butikový hotel pro dospělé uprostřed dechberoucí přírody Jižního Tyrolska s nekonečnými výhledy do okolního údolí lemovaného majestátními horami? Není problém, jeden takový bychom tu přesně pro vás měli. A věřte nám, když řekneme, že tohle místo je naprosto famózní.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Odvážný počin majitelů Marie a Nicoly pustit se do rekonstrukce rodinného penzionu a vytvořit z něj něco unikátního, přinesl svoje ovoce. Na první pohled vypadá La Cort My Dollhouse jako milý hotel na úpatí tyrolských hor, ale nenechte se zmást.
Číst více
Vítěz v kategorii Itálie 2023
Parkování
Domácí snídaně
Na polosamotě
Venkovní bazén
Adult only
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Delikatesy po celý den

Vychutnejte si pozdní snídani, není kam spěchat. Linner Buffet je skvělý odpolední svačinový bufet od 16:00 do 19:00 pro hosty po lyžování nebo pěší turistice, jako aperitiv,happy hour nebo jako lehká večeře.

Rooftop Spa

Místní posilovna s příznačným názvem Gym & Tonic je sice malá, ale naprosto dostačující pro protažení těla. Zrelaxovat pak můžete ve wellness, kde na vás kromě sauny čeká nádherný infinity bazén s neskutečnými výhledy až do 21:00

Lokalita

Mezi krásnými vesnicemi Ortisei (5 minut) a Castelrotto (10 minut). Vedle vysoké náhorní plošiny Alpe di Siusi a v blízkosti slavných vrcholů Odle na Secedě - to musí vidět každý influencer. Jen pár kilometrů od legendární Sellarondy - povinnost pro lyžaře. Zde se můžete ponořit do oázy klidu, relaxace a přírody. Užijte si nádherný výhled na Val Gardenu a Dolomity, které jsou na seznamu světového dědictví UNESCO.

Honesty Bar

Noční život tu nemá žádná omezení. I po deváté večer, kdy se personál hotelu odebere domů, si můžete namíchat drink v místním "Poctivém baru". Další den pouze nahlásíte, čím jste si zpestřili večer a poctivě zaplatíte.

Malý, ale rozkošný

Hotel nabízí pouze 26 pokojů, navíc je adult-only, tady vás nečekají davy, tady si užijete zasloužený klid a pohodu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Via Pineies 18
39040 Ortisei
Navigovat Web