Kozí chlívek

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Malebné, pohostinné pohoří, vklíněné mezi své dva mohutnější sousedy – to jsou Orlické hory, které návštěvníkům nabízí nádhernou krajinu, ale také mnoho jiných turistických cílů. O návštěvníky je tu přitom dobře postaráno, mnoho majitelů zdejších penzionů a hotelů pochopilo, po čem moderní cestovatelé touží. Jedním z takových míst je i rodinný penzion Kozí chlívek, který najdete v Deštné v Orlických horách.

Jeho součástí je i krásná restaurace s celodenním provozem, kde si pochutnáte na české a staročeské domácí kuchyni. Stálý jídelní lístek doplňují čerstvé sezónní speciality.

Číst více

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Penzion nabízí 10 pokojů (dvou až pětilůžkových), pojmenovaných po rostlinách. Na výběr tak máte třeba z pomněnkového, levandulového či medového pokoje. Každý je jiný, vyvedený v jiných barvách a s jinými doplňky. Dvoulůžkové pokoje jsou maličké, ale na první pohled čisté a útulné. Vícelůžkové pokoje jsou větší. Všechny však jsou vyvedené ve dřevě s pohodlnými postelemi a vlastním sociálním zařízením.

Co tam můžete dělat

V Kozím chlívku si můžete dopřát relaxaci, ať už v sauně, na masáži, v aromatické koupeli v dřevěné vaně se směsí bylinek nebo ve vířivce. Ale odpočívat můžete i aktivně – třeba na terénních tříkolkách, na koloběžkách či kolečkových lyžích. Nás zaujala smažírna ryb, kde si ryby sami nachytáte a obsluha vám je pak připraví.

Deštné je dobrým výchozím bodem k pěším a cyklistickým výletům. Můžete se vydat například přes údolí Bělé a Šerlišský mlýn až na samotný Šerlich, kde najdete perlu Orlických hor, Masarykovu chatu.

Co byste ještě měli vědět

  • Dětskou postýlku si můžete zapůjčit zdarma.
  • Domácí mazlíček je za poplatek povolen.
  • Penzion se umístil v hlasování Svatební místo roku v roce 2015 a 2016, takže na svatební den zde rozhodně nezapomenete.
  • Nudit se tu nebudou ani děti – je tu pro ně připraveno dětské hřiště, dětský koutek a dětský okruh v lanovém parku.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Penziony 2019 Vítěz v kategorii Penziony 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Stylové Apartmány Bystré

Apartmány

Hide in City

Apartmány

Kovárna

Apartmány

U Ceďora

Kouzelné roubenky

Ubytování Javorka

Malé penziony