Kozí chlívek

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Malebné, pohostinné pohoří, vklíněné mezi své dva mohutnější sousedy – to jsou Orlické hory, které návštěvníkům nabízí nádhernou krajinu, ale také mnoho jiných turistických cílů. O návštěvníky je tu přitom dobře postaráno, mnoho majitelů zdejších penzionů a hotelů pochopilo, po čem moderní cestovatelé touží. Jedním z takových míst je i rodinný penzion Kozí chlívek, který najdete v Deštné v Orlických horách.

Jeho součástí je i krásná restaurace s celodenním provozem, kde si pochutnáte na české a staročeské domácí kuchyni. Stálý jídelní lístek doplňují čerstvé sezónní speciality.

Číst více

Vybavení

Kde budete spát

Penzion nabízí 10 pokojů (dvou až pětilůžkových), pojmenovaných po rostlinách. Na výběr tak máte třeba z pomněnkového, levandulového či medového pokoje. Každý je jiný, vyvedený v jiných barvách a s jinými doplňky. Dvoulůžkové pokoje jsou maličké, ale na první pohled čisté a útulné. Vícelůžkové pokoje jsou větší. Všechny však jsou vyvedené ve dřevě s pohodlnými postelemi a vlastním sociálním zařízením.

Co tam můžete dělat

V Kozím chlívku si můžete dopřát relaxaci, ať už v sauně, na masáži, v aromatické koupeli v dřevěné vaně se směsí bylinek nebo ve vířivce. Ale odpočívat můžete i aktivně – třeba na terénních tříkolkách, na koloběžkách či kolečkových lyžích. Nás zaujala smažírna ryb, kde si ryby sami nachytáte a obsluha vám je pak připraví.

Deštné je dobrým výchozím bodem k pěším a cyklistickým výletům. Můžete se vydat například přes údolí Bělé a Šerlišský mlýn až na samotný Šerlich, kde najdete perlu Orlických hor, Masarykovu chatu.

Co byste ještě měli vědět

  • Dětskou postýlku si můžete zapůjčit zdarma.
  • Domácí mazlíček je za poplatek povolen.
  • Penzion se umístil v hlasování Svatební místo roku v roce 2015 a 2016, takže na svatební den zde rozhodně nezapomenete.
  • Nudit se tu nebudou ani děti – je tu pro ně připraveno dětské hřiště, dětský koutek a dětský okruh v lanovém parku.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Penziony 2019 Vítěz v kategorii Penziony 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Dvůr Haniš

Malé penziony

Dům hostů, Klášter Broumov

Penziony

Chalupa ve Zvonkovém údolí

Kouzelné roubenky

Ubytování Javorka

Malé penziony

Tvrz Orlice

Hotely