Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 900 Kč
za noc
Ponořená mezi nekonečné louky a oživená předním českým architektonickým studiem ORA. To je Kocanda Kravsko, původně barokní stavba, která historicky sloužila jako zájezdní hostinec na hlavní trase mezi Prahou a Vídní. Ačkoliv si vysloužila ocenění nejlépe opravená památka Jihomoravského kraje, svou duší připomíná Toskánsko plné vzrostlých cypřišů a stoletých jehličnanů. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Své návštěvníky zve do originálních pokojů s dotekem historie a původními industriálními prvky. Je místem pro zamilované dvojice, které touží po troše klidu a lenivého rozjímání.
Číst více
Vítěz v kategorii Penziony 2021
Na samotě
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly

Pokoje

Naše tipy

Firemní akce

Na své si tady přijdou i firmy. Díky poloze a klidnému okolí je Kocanda Kravsko ideálním místem pro teambuildingy. Nebojte se, pokud vás bude víc, alespoň budete mít příležitost podívat se do prostorného barokního sálu.

Krásné večery

Večer při západu slunce nad protějšími kopečky otevřete láhev lokálního vína Zmeko přímo od majitelů a se skleničkou v ruce vnímejte usínající přírodu.

Objevujte

Sedněte na kola či za volant a navštivte blízké i vzdálenější okolí. Znojemsko a Podyjí je bohaté na kouzelné místa, která připomínají francouzskou Provence či italské Toskánsko.

Svatební pohádka

Pokud hledáte místo pro nezapomenutelnou svatbu, zajeďte se podívat právě do Kocandy. Ať už plánujete malý obřad nebo velkou party, tady se budete cítit příjemně.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kravsko 45
671 51 Kravsko
Navigovat Web