Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Ponořená mezi nekonečné louky a oživená předním českým architektonickým studem ORA. To je Kocanda Kravsko, renesanční hacienda dýchající minulostí. Ačkoliv si vysloužila ocenění nejlépe opravená památka Jihomoravského kraje, svou duší připomíná Toskánsko plné vzrostlých cypřišů a stoletých jehličnanů. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Své návštěvníky zve do originálních pokojů s dotekem historie a původními industriálními prvky. Je místem pro zamilované dvojice, které touží po troše klidu a lenivého rozjímání.
Číst více

Naše tipy

Firemní akce

Na své si tady přijdou i firmy. Díky poloze a klidnému okolí je Kocanda Kravsko ideálním místem pro teambuildingy. Nebojte se, pokud vás bude víc, alespoň budete mít příležitost podívat se do prostorného barokního sálu.

Krásné večery

Večer při západu slunce nad protějšími kopečky otevřete láhev lokálního vína Zmeko přímo od majitelů a se skleničkou v ruce vnímejte usínající přírodu.

Objevujte

Sedněte na kola či za volant a navštivte blízké i vzdálenější okolí. Znojemsko a Podyjí je bohaté na kouzelné místa, která připomínají francouzskou Provence či italské Toskánsko.

Zábava

Zařaďte na svůj program prohlídkou staré keramičky nebo ochutnávkou lokálního vína.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kravsko 45
671 51 Kravsko
Navigovat Web

Ubytování

Královská snídaně v ceně Zvířecí mazlíčci vítáni

Zařízení

Organizace svateb