Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2248.59 Kč
za noc
Na vrcholu kopce s jedinečnými výhledy do okolních lesů, v nádherné přírodní rezervaci jen půl hodiny od Banské Štiavnice se nachází kiva cabin. Už svým umístěním se nerušivě sjednocuje s přírodou a vy jste zváni přijít si vychutnat přírodu na toto kouzelné místo a zrelaxovat.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Interiér kiva Cabin je dobře promyšlený a navzdory svým skromnějším rozměrům poskytuje poměrně velkorysý prostor. Určena je pro dvě osoby a hned po vstupu vám otevírá dveře do obývacího pokoje s pohodlným nábytkem a vybavenou kuchyní. Samozřejmostí je teplá sprcha i připojení na elektřinu, modernímu komfortu v obklopení přírody tedy nic neschází.
Číst více
Na samotě
IQOS friendly
Parkování
Eco produkty
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci
2x 25 m2 2x

Dřevěný eko domeček je připojený na elektřinu a je zásobovaný vodou. Nabízí plně vybavenou kuchyň, koupelnu s teplou sprchou, separační toaletou i s ručníky a kosmetikou.

Od 2 249 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Navštivte Banskou Štiavnici

Využijte blízkost malebného města Banská Štiavnica. Obdivujte historickou architekturu, navštivte muzea a udělejte si příjemnou procházku městskými uličkami až ke Kalvárii.

Zadívejte se na oblohu

Pozorování noční oblohy plné hvězd je jedním ze zážitků, který se nám zde líbil nejvíce.

Celý den na terase

Když počasí dovolí, využijte venkovní terasu se zavěšenou houpací sítí. Stačí se pohodlně usadit a nechat se pohltit atmosférou.

Vydejte se na túru

V okolí kiva cabin najdete turistické stezky i cyklostezky. Náročnost aktivního dne v srdci přírody už necháme na vás.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horné Hámre 385
96671 Horné Hámre
Navigovat Web