Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 600 Kč
za noc
Vítejte v nenápadném městečku obklopeném Žďárskými vrchy, kde můžete nově najít neobyčejný prostor v podobě tohoto pensionu - Just Jimramov. Měšťanský dům z druhé poloviny 19. století je obohacen o jedinečný design tak, aby nebyla dotčena jeho památková hodnota.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Čeká na vás 6 pokojů. Každý z nich na vás dýchne trochu jiným příběhem. V prvním apartmánu v přízemí se ubytujte s rodinou a užijte si jeho velkorysosti v podobě velké kuchyně, obývací místnosti, dvou kamen a ložnice. Do wellness to odsud máte jen pár kroků.
Číst více
Vinný sklípek
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Singltrek
Kultura

Pokoje

Naše tipy

Wellness

To najdete v budově bývalé maštale přímo ve dvoře. Je privátní, proto si ho nezapomeňte objednat. Najdete v něm finskou saunu, ochlazovací bazének a relaxační zónu.

Kam v okolí

Navštivte Litomyšl, malebné město, které je v České Republice právem nazýváno mekkou architektury. Za přírodou vyražte do Žďárských vrchů a za historii do Žďáru nad Sázavou, do Poutního kostela na Zelené hoře od architekta J. B. Santiniho.

Inovace a udržitelnost

Zlaté české ručičky není pouhé rčení. Ateliérová okna v podkroví, hasící přístroje, 3D tisk betonu, zelená stěna a mnohé jiné je inovací přístupu k tradičním řemeslům. Projekt hospodárně nakládá s dešťovou vodou, druhotně využívá materiály z místa a přináší recyklovatelné materiály sklo a beton.

Na Just

Příběh celé rekonstrukce domu se skrývá v těchto dvou slovech. Projekt byl vytvořen na Just české malosti, maloměšťáctví. Na Just tradičnímu chápání věcí, vstříc moderní architektuře v památkově chráněném objektu.

Dobře se najíst

Můžete v místní restauraci přímo v pensionu. V restauraci, jejiž heslem je, že kvalita je převlečená poctivost, najdete sezónní suroviny od okolních dodavatelů. Doporučujeme vyzkoušet.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

nám. Jana Karafiáta 69
59242 Jimramov
Navigovat Web