Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 039 Kč
za noc
Vítejte ve znovuzrozené brněnské legendě. Hotel se vrátil nejen ke svému původnímu názvu, ale působivý velkoměstský palác z roku 1928 od architekta Bohuslava Fuchse dostal navíc moderní háv.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dopřejte si nadstandardní služby v hotelu plném designu přímo v tepajícím srdci města. O víkendu a v létě tady navíc zaparkujete zdarma, což v centru Brna určitě oceníte. Charisma interiéru i exteriéru doplňují umělecké instalace talentovaných tvůrců. Hotelové služby chtějí povýšit na umění a skvěle se jim to daří.
Číst více
Netflix/HBO
Bezbariérový přístup
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Konference či večírek?

Pokud hledáte velkorysé konferenční prostory, pak jste tu správně. Největší sál pojme až 700 účastníků a disponuje veškerým zařízením.

Pro kavárenské povaleče

Brno je město všech kavárenských povalečů a všichni milovníci bohatých brunchů nyní můžou svá dlouhá rána trávit právě v Passagi. Rodinné brunche se konají ve středy a neděle ob týden. Pro přesné datum kontaktujte hotel.

Dlouhé ráno

Po spánku na skvělých postelích vám bude odměnou dokonalá odpočatost a hlavně bohatá bufetová snídaně.

Péče o sebe

Pokud si bez pravidelné aktivity nedovedete svůj den představit, dejte si do těla v místním fitness nebo se uvolněte s pomocí hot jógy.

Gastronomický sen

Nezapomeňte se zastavit i v hotelové restauraci. Pozvedněte své gastronomické zážitky díky šéfkuchaři Petru Svoreňovi.

Umění na každém kroku

Ve vnitřních prostorách hotelu na vás bude promlouvat umění od několika umělců, kteří se věnují malbě, sklu a instalacím.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lidická 23
60200 Brno
Navigovat Web