Hotel Passage

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Vítejte ve znovuzrozené brněnské legendě. Hotel se vrátil nejen ke svému původnímu názvu, ale působivý velkoměstský palác z roku 1928 od architekta Bohuslava Fuchse je navíc kompletně nově kompletně zrekonstruován a zmodernizován. Dopřejte si nadstandardní služby v hotelu plném designu přímo v centru města.

Kde budete spát

Ubytovat se můžete ve více než stovce designových pokojů. Kombinace dřeva, skla a přírodních odstínů dodávají pokojům půvab a lehkost. To v kombinaci s kvalitními postelemi zaručí to, že do nového dne se budete probouzet dokonale odpočatí. Vybrat si můžete jak ze standardních pokojů, rodinného apartmá nebo romantický Chiron Suite o rozloze 115 metrů čtverečních s volně stojící vanou.

Co tam můžete dělat

Pokud hledáte velkorysé konferenční prostory, pak jste tu správně. Největší sál pojme až 700 účastníků a disponuje veškerým potřebným zařízením. Přijeli jste spíš za odpočinkem a prohlídkou města?  Plně k dispozici vám bude hotelové fitness, sály na klasickou i hot jógu nebo (pokud to potřebujete) si zajděte na omlazující masáž. Brno je město všech kavárenských povalečů a gastro nadšenců. Až vše prozkoumáte, nezapomeňte se zastavit i v hotelové restauraci. Můžete si zde dopřát rozmanitý výběr mezinárodních i tradičních jídel a nápojů, včetně široké nabídky vín a signature koktejlů.

Další nabídky v této lokalitě

Farma Noe

Penziony

Ubytování na Lontu

Apartmány

Kůlna

Penziony

Statek Samsara

Penziony

Design Lodge Vranov

Malé penziony