Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2841.65 Kč
za noc
Znáte komediální rodinný snímek Homolka a tobolka? Zimní rekreační dovolenou si rodiny z tohoto filmu užívaly právě v Hotelu Palace. Jméno budovy postavené v meziválečném období Fritzem Plechem se za ta léta měnilo poměrně často. Vždy to však bylo velkolepé místo inspirované lázeňskou architekturou art deca a modernou.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Rok 2021 byl dalším milníkem v bohaté historii tohoto hotelu. Prošel kompletní avšak citlivou rekonstrukcí s cílem v co nejvyšší míře zachovat jeho původní vzhled a atmosféru. Elegantní a moderní horský komplex je toho skvělým výsledkem. Nabízí ubytování ve 30 plně vybavených apartmánech, které se rozdělují do 4 typů s kapacitou pro 4-6 osob. Z oken a balkónů se můžete kochat výhledy na dominantní lyžařské areály Medvědín a Svatý Petr. Pro rekonstrukci byli použity kvalitní přírodní materiály, které vás budou provázet celým hotelem až do luxusního wellness se saunami a vířivkou.
Číst více
Parkování
Bezbariérový přístup
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Wellness
V okolí sjezdovky

Pokoje

Naše tipy

Historie

Svatý Petr, Horský hotel nebo zotavovna Radost. Pro každého tenhle objekt symbolizuje něco jiného, avšak zrekonstruovaný Hotel Palace vdechl budově nový život.

Kvalita

Kvalitními materiály při rekonstrukci tady nešetřili. Za nás to splňuje všechny atributy moderního horského komplexu i pro ty nejnáročnější.

Lokalita

Ať už byste rádi vyrazili do centra Špindlerova Mlýnu nebo vás lákají sjezdovky, z tohoto kouzelného místa máte vše na dosah.

Wellness

Finská sauna, parní kabina či bylinková aroma sauna. Nemůže chybět ochlazovací bazének, relaxační zóna, vířivka a výběr masáží. Naleznete tady všechno pro váš odpočinek.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kostelní 347
54351 Špindlerův Mlýn
Navigovat Web