Hotel Aplaus

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Toužíte navštívit místo, kde se stanete středem veškerého dění, celebritou, která sklízí aplaus? V tom případě zamiřte do litomyšlského hotelu Aplaus, který byl stvořen právě k tomu, aby své hosty hýčkal a dodal jim pocit výjimečnosti.

Hotel vznikl sloučením a rekonstrukcí tří památkově chráněných objektů. Inspirací pro majitele se stal český umělec Josef Váchal a jeho dílo. Ten se se svým přítelem Josefem Portmanem potkával v původní hospodě Na sklípku, v místě dnešního hotelu. Odkazy na jeho dílo se objevují v mnoha různých detailech, od tvarování nábytku až po grafické zdobení ploch.Číst více

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Vybrat si můžete z 21 pokojů a 2 apartmánů. Za zmínku rozhodně stojí apartmán Smetana pojmenovaný po místním slavném rodákovi. Apartmánu je laděn do světlých barev, příjemnou atmosféru mu dodávají dřevěné parkety, stěny zdobí černobílé parkety. V každém pokoji na vás čeká pohodlná postel s přehozem. Jako hvězdy se budete cítit pod příjemným fotosvětlem.

Co tam můžete dělat

Přímo v hotelu si dopřejte saunu, vířivku nebo masáž. Určitě ale nevynechte procházku Litomyšlí, je to totiž známé turistické místo, které je plné památek. Místní renesanční zámek je dokonce na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Za prohlídku určitě stojí i Smetanovo náměstí s plně zachovaným podloubím po obou stranách, ale třeba i Smetanův dům.

Co byste měli ještě vědět

Součástí hotelu je i stylová restaurace Bohém, kde je šéfkuchařem Libor Halousek.

Děti do 4 let mají ubytování zdarma, starší se slevou.

V ceně je snídaně, parkování i připojení na internet.

Hotel má salonek pro firemní akce i společenská setkání.

Další nabídky v této lokalitě

Líšenský dvůr

Hotely

Hide in City

Apartmány

Na Škole

Kouzelné chalupy

Ševcovský domek Svojanov

Kouzelné roubenky

Chalupa Sokolík

Kouzelné chalupy