Homutův statek

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

V malebné krajině Kokořínska najdete oázu klidu a pohody. Statek rodiny Homutových z 19. století prošel velice citlivou rekonstrukcí vedenou panem majitelem, architektem Petrem Lorencem. Při přestavbě se podařilo spojit historický ráz stavení s moderními prvky a výsledek je více než vkusný. Ohromí vás nejen jednotný design a čisté linie, ale také přívětivost personálu a poctivá jednoduchá gastronomie.

Vybavení

Kde budete bydlet

Penzion disponuje devíti pokoji. Vybrat si můžete z dvoulůžkových, mezonetových či rodinných apartmá, zároveň statek potěší i zamilované dvojice, které se mohou ubytovat v romantickém pokoji s volně stojící vanou.

V ceně pokoje je snídaně, ovšem stojí za to objednat si také polopenzi, která zahrnuje salátový bar a výběr ze tří jídel, včetně jednoho bezmasého. Pro hosty je po celý den otevřena jídelna, kde si mohou připravit kávu, čaj, ochutnat domácí limonádu, vybírat ze zajímavé nabídky vín a v odpoledních hodinách také okusit domácí moučník.

Co tam můžete dělat

Nicnedělání nebo aktivní odpočinek? Pro obě varianty je ideální zahrada, která vybízí k lenošení, ale i pro zarputilé sportovce poskytuje prostor pro hry. Na své si přijdou i děti, pro které je zde připraveno pískoviště spolu s houpačkami.

Oblast Kokořínska je vyhlášená pěšími výlety po Máchově kraji. Pokud máte rádi cyklistiku, určitě si kola vezměte s sebou. Můžete si je uskladnit ve stodole a začít vyjížďku na cyklotrase do Kokořínského dolu, která startuje nedaleko penzionu. Pokud kola nemáte, můžete si zapůjčit dvě elektrokola přímo na statku. V neposlední řadě najdete ve Mšeně vyhlášené koupaliště ve stylu Art Deco jako vystřižené z pohlednice z 30. let.

Co byste ještě měli vědět:

  • Wifi v objektu zdarma, dosahuje i na zahradu.
  • Své zvířecí mazlíčky nechte doma.
  • V objektu je i školící místnost vhodná pro firemní akce

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Penziony 2018 Vítěz v kategorii Penziony 2018
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Galatea

Hotely

Luxusní srub Líny

Kouzelné chalupy

Yard resort

Penziony

Na Kmíně

Penziony

Villa Emily

Apartmány