Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 4h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6 900 Kč
za noc
Cesta lesem vás příjemně naladí na to, co vás čeká - dobrodružství s luxusem přímo na Hranici lomu. Jakmile projdete dřevěnou bránou, otevře se před vámi dechberoucí panorama zatopeného žulového lomu s plovoucí saunou a útulná cabin k tomu. Vítejte a užívejte v Hidden Retreat, v lomu, který bude jen a jen váš. Sice jen dočasně, ale být pány tak krásného místa - i třeba jen na chvíli - je skvělý pocit.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V Česku není moc míst, kde ráno vstanete a můžete se jít vykoupat do "svého" lomu. K naší radosti jsme takové kouzelné místo pro vás objevili. Najdete ho na Vysočině, nedaleko Lipnice nad Sázavou.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2022
Na samotě
Gril / ohniště
Biotop
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Možnost rybařit
2x 12 m2 2x

Najděte klid v lomu Hranice, kde budete jen vy, borovice, tichá voda a žulové skály. Užijete si unikátní plovoucí saunu a koupel v HotTub.

Od 6 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Unikátní sauna

Sauna s modřínovou fasádou, která se vznáší přímo na vodní hladině, pochází z rukou architektů z ateliéru HRA a patří mezi ty nejkrásnější v Česku.

Duše dobrodruha

Pokud milujete dobrodružství, tak tohle místo je pro vás jako dělané. Hluboké lesy, magický lom, obloha plná hvězd.

Koupací molo

Na protější straně lomu je koupací molo a lesní pláž s lehátky a hamakou, kam svítí slunce skoro celý den. Pokud není lom zamrzlý, doplujete tam pohodlně na lodičce a můžete si třeba vychutnat podvečerní sklenku vína.

Cabin pro dva

Vaším útočištěm se stane útulná cabin, kde se pohodlně vyspí dva dospělí. Najdete v ní vybavený kuchyňský kout i sociální zázemí včetně sprchy s teplou vodou a splachovací chemickou toaletou.

Snídaně na terase

Před příjezdem máte možnost objednat si snídaňový koš a vychutnat si ho na terase nad lomem. Cena za snídani pro dva je 700 Kč. Snídaně je bohatá, spíš je to takový dopolední brunch.

Energie

Lom vznikal desetiletí dnes již nepředstavitelně těžkou lidskou dřinou. A ta energie, akumulovaná v každé skále a kameni, teď pozitivně nabíjí hosty přijíždějící za klidem a odpočinkem.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lom Hranice
58232 Lipnice nad Sázavou
Navigovat Web