Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2021.20 Kč
za noc
Nedaleko štýrské obce Bad Aussee, uprostřed nekonečné zeleně, najdete domek, který trochu připomíná anglické venkovní sídlo. Uvnitř na vás čeká všechno potřebné, abyste se tu cítili jako doma a mohli si užít zaslouženého odpočinku. Co vám ale nejspíš učaruje ještě víc, je zahrada. Stačí jen pár kroků přes terasu a jste v zelené oáze i s koupacím jezírkem a spoustou krásných zákoutí.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Začněte ráno trochu jinak. Projděte se ráno bosky po zahradě, užijte si okolní klid a všudypřítomnou zeleň nebo rovnou skočte do jezírka a udělejte pár temp na protáhnutí těla. Tady máte přírodu zkrátka hned za dveřmi, tak naplánujte svoje aktivity tak, abyste byli co nejvíc venku.
Číst více
Na samotě
Biotop
Soukromá sauna
Krb
Venkovní bazén

Naše tipy

Skočte do jezírka

Jednoznačným highlightem tady během vašeho letního pobytu bude zahradní biotop, kde se zchladíte a můžete udělat i pár temp. Majitelé ho vybavili i schůdky a malým molem, takže dostupnosti se bát nemusíte.

Začtěte se

V obývací části domku najdete skvěle vybavenou knihovnu, tak si dopřejte čas bez telefonu a vyměňte ho za kvalitní četbu.

Hrajte si

Tady se nudit nebudete. Zahrada je perfektní pro nejrůznější aktivity a kdyby vás překvapilo nepříznivé počasí, zabavíte se třeba u stolního tenisu. Všechno vybavení najdete uvnitř.

Lyžování na dosah

V zimních měsících oceníte skvělou dostupnost hned dvou lyžařských areálů Tauplitz a Loser, případně se můžete vydat i na ledovec Dachstein.

Saunování zdar

Po výletech i během chladnějších dnů si dopřejte pořádnou dávku relaxu! K tomu skvěle poslouží sauna, ze které můžete rovnou na zahradu a smočit se v jezírku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Alte Salzstraße 125
8990 Bad Aussee
Navigovat Web