Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 4497.22 Kč
za noc
Hotel Goldstück, v překladu kousek zlata, můžete najít v alpské vesnici Saalbach-Hinterglemm. Světem protřelí a zcestovalí majitelé Madlen a Andreas přenesli své zážitky a zkušenosti z cest a vytvořili stylový boutique hotel Goldstück. Tento hotel přišel s vlastním konceptem B, B, B, B&B (boutique, bar, bites, bed&breakfast). Kousky zlata si s sebou můžete odsud odvést i vy v podobě nádherných vzpomínek, nezapomenutelných zážitků, které zde prožijete.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V hotelu se řídí heslem: SLEEP, EAT, BE HAPPY & REPEAT. Zde pro vás udělají první poslední, aby vám nic nechybělo a cítili jste se jako doma. Nezapomenutelné chvíle prožijete také díky speciální snídaní „Frühglück“, která nabízí čerstvé a regionální produkty, venkovnímu vyhřívanému bazénu nebo knihovně, ve které se uvelebíte před hořícím krbem s jednou z knih vybranou místním knihkupectvím.
Číst více
Vítěz v kategorii Boutique Hotely 2022
Vítěz v kategorii Rakousko 2023
Parkování
Domácí snídaně
Na polosamotě
Venkovní bazén
Adult only
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Ráj pro cyklisty

Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn je největší bikerským regionem v Rakousku. Zde se vyřádí začátečník i profík. Jediným limitem bude vaše kondička.

Jde to i bez lyží

Máte rádi zimu, sníh a vše okolo? Jen vás prostě nebaví lyžování? Tady si to užijete i bez toho. V Saalbachu se nachází nespočet zimních stezek a některé zažínají již od hotelu Goldstück.

Pro milovníky výšek

Lanový park Hochseilpark je sportovní zážitek zejména pro ty, co nemají strach z výšek. Je to největší lanový park v Rakousku. Mezi nejnovější atrakce patří tři obrovské skluzavky s celkovou délkou dva kilometry. Na návštěvníky také čeká několik stanic, které vyžadují lezení, balancování, posunování lan a mostních konstrukcí a slaňování.

Celý den v županu

Sportovních aktivit už bylo dost, teď nastal čas na odpočinek. V hotelu Goldstück máte možnost využít finskou saunou nebo bio saunou, kde si prohřejete tělo až do morku kosti, a přitom budete mít jedinečný výhled z obou saun na hory okolo. Po sauně vás zchladí ledová voda v horském potoku. Není pochyb, že po této proceduře se budete cítit jako znovuzrození.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Obertaxingweg 534
5753 Saalbach-Hinterglemm
Navigovat Web