Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 180 €
za noc
Hotel Goldstück, v překladu kousek zlata, můžete najít v alpské vesnici Saalbach-Hinterglemm. Světem protřelí a zcestovalí majitelé Madlen a Andreas přenesli své zážitky a zkušenosti z cest a vytvořili stylový boutique hotel Goldstück. Tento hotel přišel s vlastním konceptem B, B, B, B&B (boutique, bar, bites, bed&breakfast). Kousky zlata si s sebou můžete odsud odvést i vy v podobě nádherných vzpomínek, nezapomenutelných zážitků, které zde prožijete.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
V hotelu se řídí heslem: SLEEP, EAT, BE HAPPY & REPEAT. Zde pro vás udělají první poslední, aby vám nic nechybělo a cítili jste se jako doma. Nezapomenutelné chvíle prožijete také díky speciální snídaní „Frühglück“, která nabízí čerstvé a regionální produkty, venkovnímu vyhřívanému bazénu nebo knihovně, ve které se uvelebíte před hořícím krbem s jednou z knih vybranou místním knihkupectvím.
Číst více
Vítěz v kategorii Boutique Hotely 2022
Parkování
Domácí snídaně
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Venkovní bazén
Adult only

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 4 496 Kč
za noc

Naše tipy

Ráj pro cyklisty

Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn je největší bikerským regionem v Rakousku. Zde se vyřádí začátečník i profík. Jediným limitem bude vaše kondička.

Jde to i bez lyží

Máte rádi zimu, sníh a vše okolo? Jen vás prostě nebaví lyžování? Tady si to užijete i bez toho. V Saalbachu se nachází nespočet zimních stezek a některé zažínají již od hotelu Goldstück.

Pro milovníky výšek

Lanový park Hochseilpark je sportovní zážitek zejména pro ty, co nemají strach z výšek. Je to největší lanový park v Rakousku. Mezi nejnovější atrakce patří tři obrovské skluzavky s celkovou délkou dva kilometry. Na návštěvníky také čeká několik stanic, které vyžadují lezení, balancování, posunování lan a mostních konstrukcí a slaňování.

Celý den v županu

Sportovních aktivit už bylo dost, teď nastal čas na odpočinek. V hotelu Goldstück máte možnost využít finskou saunou nebo bio saunou, kde si prohřejete tělo až do morku kosti, a přitom budete mít jedinečný výhled z obou saun na hory okolo. Po sauně vás zchladí ledová voda v horském potoku. Není pochyb, že po této proceduře se budete cítit jako znovuzrození.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Obertaxingweg 534
5753 Saalbach-Hinterglemm
Navigovat Web