Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 5 700 Kč
za noc
Kousek za Prahou se už od 14. století v nádherném údolí Borotic těžilo zlato. A my jsme tu jedno zlato vytěžili také. Glamping, který byl právě po tomto údolí pojmenován, je jedinečný snad ve všem, co dokáže nabídnout.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Usínat budete v útulné maringotce, jejíž inspirace pochází z amerického středozápadu. Uvnitř najdete vše, co k pohodové dovolené potřebujete, včetně vybavené kuchyně a koupelny. Třešničkou jsou kamna pro navození té pravé atmosféry.
Číst více
IQOS friendly
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Sauna
Turistika
3x 0 m2 3x

Golden valley glamping je netradiční ubytování, nacházející se v nádherném údolí, ve kterém se už od 14. st. těžilo zlato. V okolní krajině najdete bublající potůček, který se vlévá do krásné Žraločí zátoky u slapské přehrady. Najdete zde obdivuhodné vyhlídky na řeku Vltavu a kouzelné lesy a louky plné zvěře.

Od 5 700 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Pizza jako z restaurace

Součástí venkovní kuchyně je také pec na pizzu, kterou si upečete za 5 minut. A pokud jste si pizzu ještě nikdy neupekli, je jasné, co musíte udělat jako první až dorazíte.

Filmový maraton

O večerní program tu je postaráno. Využijte projekční plátno a promítněte si vaše nejoblíbenější filmy z celé nabídky Netflix. A pokud vás žádný film nezaujme, jsou tu pro vás připravené stolní hry nebo celá knihovna.

Snídaně bez práce

Nechte se rozmazlovat a dopřejte si pár minut v posteli navíc s pocitem, že jenom co otevřete dveře, můžete začít snídat do plnosti. A to z proutěného kufříku plného čerstvých dobrot. Jediné co musíte, je nezapomenout si je předem zamluvit.

Minibar v ceně

Ano, čtete správně. Veškeré dobroty, které tu v minibaru najdete jsou v ceně vašeho ubytování, tak hurá na ochutnávku!

Okolí jako z pohádky

Nejen, že je samotný glamping na naprosté samotě a uprostřed přírody, ale i v okolí najdete super tipy na výlety - třeba na Veselý vrch a na Drtinovu rozhlednu. Poblíž najdete také Zoopark nebo muzeum zlata.

Péče přímo od majitelů

Za celým projektem stojí usměvavá Míša s Kubou, kteří se o vás zde také budou starat. Rádi vám poradí, kam si vyrazit na výlet, popovídají vám o rýžování zlata i o důvodu, proč je celé toto místo vystaveno ve stylu divokého západu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Borotice
262 03 Čelina
Navigovat Web