Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 990 Kč
za noc
Ráno se vzbudíte a vidíte před sebou jen jezero, drobné vlnky, přírodu a pár loděk zakotvených v přístavu. Modul Kometa se bezstarostně houpe na hladině Lipenského jezera a kromě nezapomenutelných výhledů také nabízí design a veškeré vybavení, které byste během svých dní odpočinku mohli potřebovat.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Designový modul kometa navrhla Adéla Bačová a na Lipně podobné ubytování nepotkáte. Jedná se totiž o naprostý unikát. Ať už si budete chtít užívat nezapomenutelné západy slunce, opalování na pláži anebo vás spíše láká ranní koupání, kdy můžete do vody skočit z vlastní terasy, Kometu si nejlépe užijete ve dvou.
Číst více
Biotop
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Krb
Možnost rybařit
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Kolo s sebou

okolí Lipna je jako dělané na výlety na kole. Pokud je vám cyklistika blízká, nezapomeňte si s sebou přibalit i vaše (elektro)kolo.

Všechna roční období

Okolí Lipna se mění s každým novým ročním obdobím. Nebojte se přijet si užít kvetoucí stromy na jaře anebo podzimní barevné listí, horkou saunu a večerní svařák.

S drinkem na terase

Doporučujeme si užít minimálně jeden podvečer na terase a se skleničkou vína. Kdy jste měli naposledy možnost nedělat vůbec nic a jen se tak houpat na vlnách?

Stezka v korunách stromů

Udělejte si menší výlet, na kterém můžete navštívit oblíbenou Stezku v korunách stromů a po cestě si nezapomeňte zajít na něco dobrého.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hrdoňov 12
382 23 Frymburk
Navigovat Web