Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 290 Kč
za noc
Hledáte místo kde budete mít absolutní soukromí od všeho a od všech? Místo s mimořádně působivou atmosférou? Trefa! Tento minimalistický domeček se rozlehlá na slunné zahradě, která je obklopená lesy a krásnou přírodou. Je jen na vás, zda vyrazíte na túry v nádherné Středočeské krajině nebo se oddáte klidu a odpočinku na terase u domečku. Místo jako stvořené pro všechny milovníky přírody a dobrodruhy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Při příjezdu vás uvítají ovce a kozy místního farmáře. Berana se není třeba bát, je přátelský a na lidi neútočí. V útulně zařízeném domku budete uléhat na kvalitním futonu, který nabízí dostatek komfortu pro dva a najdete tam vše, co dnešní člověk potřebuje ke komfortnímu pobytu. Minimalistické dílo je koncipováno tak aby bylo co nejšetrnější k přírodě a okolí. Není připojeno na žádné sítě ale i přes to vám tady nabude nic chybět.
Číst více
Vinný sklípek
Na samotě
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
2x 25 m2 2x

Glampit Bořená Hora

Od 2 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Tiny sauna

Součástí ubytování je i sauna s výhledem do okolních lesů. To je teprve ten pravý relax.

Zasloužený odpočinek

Místo je jak stvořené k nicnedělání. Odpočiňte si s lahví prosecca a výhledem do zahrady, pusťte si hudbu z přenosného reproduktoru, nebo se zaposlouchejte do zvuku lesa a okolní přírody.

Gril

K dispozici má každý host unikátní gril, který posune vaše dílo o stupeň výš!

Udržitelný pobyt

Celý domek je postaven tak, aby jeho zásah do přírody byl téměř nulový. Díky solární střeše a bateriím dokáže vygenerovat dostatek energie pro provoz celého domku.

Vinný sklípek

Pokud budete chtít osvěžit, ve sklípku naleznete výběr exkluzivních Italských vín a prosecca značek Beniamino Maschio de Bernard, Cantine Vedova, Integrale nebo Rebuli.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bořená Hora
26401 Štětkovice
Navigovat Web