Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 2 900 Kč
za noc
Začalo to nevinně. Okouzlení místem, kudy vedly kroky majitelů již od dětství. Úcta k rodnému kraji a krajině. Láska k designu a architektuře. A tak vznikl jejich designový tiny domek, ukrytý v remízku u lesa, uprostřed pastviny s výhledem na okolní kopcovitou krajinu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Na počátku byl nápad mít malý tiny domek u lesa. Bez elektřiny, bez vody, pouze napojení na přírodu. Postupem času a s přibývajícími nároky nejen na sebe, se majitelům vše rozleželo v hlavě a zželelo se těch, kterým by proud a voda mohly chybět. Inu, dostat vodu půl kilometru do kopce nebylo nic jednoduchého, nicméně - zvládli to.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
2x 15 m2 2x

Začalo to nevinně. Okouzlení místem, kudy vedly naše kroky již od dětství. Úcta k rodnému kraji a krajině. Láska k designu a architektuře. …tak vznikl náš designový tiny domek, ukrytý v remízku u lesa, uprostřed pastviny s výhledem na okolní kopcovitou krajinu.

Od 2 800 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Na Čechách

Coby kamenem dohodil najdete skvělou restauraci Na Čechách, kterou najdete i u nás na Amazing Places. Zajděte si sem během své návštěvy na něco na zub, nebudete litovat.

Výletům zdar

Možností, kam se vydat do okolí je nespočet - krásné a klidné oblasti Vysočiny jako například Žďárské vrchy nebo údolí řeky Svratky, kde na vás čeká panenská příroda a romantický kraj kamení a jeřabin.

Na pomezí Čech & Moravy

Unikátní poloha tohoto místa vám umožní být v jednu chvíli v Čechách a druhou na Moravě - nachází se totiž přímo na pomezí hranice dvou krajů, Pardubického a Vysočiny.

Pejsky nechte doma

Glamping Ventus se nachází ve volné přírodě, v remízku na pomezí lesa a pastviny. Cesta vede z části koridorem i otevřenou pastvinou, proto není doporučen vstup se psy.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lačnov 3
57201 Lačnov
Navigovat Web