Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2 900 Kč
za noc
Začalo to nevinně. Okouzlení místem, kudy vedly kroky majitelů již od dětství. Úcta k rodnému kraji a krajině. Láska k designu a architektuře. A tak vznikl jejich designový tiny domek, ukrytý v remízku u lesa, uprostřed pastviny s výhledem na okolní kopcovitou krajinu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Na počátku byl nápad mít malý tiny domek u lesa. Bez elektřiny, bez vody, pouze napojení na přírodu. Postupem času a s přibývajícími nároky nejen na sebe, se majitelům vše rozleželo v hlavě a zželelo se těch, kterým by proud a voda mohly chybět. Inu, dostat vodu půl kilometru do kopce nebylo nic jednoduchého, nicméně - zvládli to.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Naše tipy

Na Čechách

Coby kamenem dohodil najdete skvělou restauraci Na Čechách, kterou najdete i u nás na Amazing Places. Zajděte si sem během své návštěvy na něco na zub, nebudete litovat.

Výletům zdar

Možností, kam se vydat do okolí je nespočet - krásné a klidné oblasti Vysočiny jako například Žďárské vrchy nebo údolí řeky Svratky, kde na vás čeká panenská příroda a romantický kraj kamení a jeřabin.

Na pomezí Čech & Moravy

Unikátní poloha tohoto místa vám umožní být v jednu chvíli v Čechách a druhou na Moravě - nachází se totiž přímo na pomezí hranice dvou krajů, Pardubického a Vysočiny.

Pejsky nechte doma

Glamping Ventus se nachází ve volné přírodě, v remízku na pomezí lesa a pastviny. Cesta vede z části koridorem i otevřenou pastvinou, proto není doporučen vstup se psy.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lačnov 3
57201 Korouhev
Navigovat Web