Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4467.60 Kč
za noc
Nekonečná zeleň, kouzelné výhledy a domek jako z pohádky nebo historického románu. To na vás čeká v Garden Cottage, na místě, které přímo vyzařuje atmosféru rakouského venkova. Najdete tady úplné soukromí a perfektní zázemí pro všechny výlety, které vám jen přijdou na mysl – a že jich tady můžete podnikat spoustu. My ale z vlastní zkušenosti víme, že tohle místo se opouští jen těžko, tak si nezapomeňte naplánovat i odpočinek na terase nebo uklidňující procházku zahradou.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Bývalý zahradnický domek vily Liechtenstein působí na první pohled jako nenápadná dřevěná stavba uprostřed parku. Když ale vyjdete po schodech do prvního patra, budete unešení tím, jaký poklad se v něm skrývá. Za cestu sem by stála už jen samotná terasa, která se táhne po celé délce apartmánu a nabízí dechberoucí výhled na zahradu, honosnou vilu Lichtenstein i horskou scenérii. Přímo na terase potom najdete spoustu míst, kde se můžete uvelebit třeba s knížkou a také roztomilý kamenný stolek s mozaikou, který je perfektním stanovištěm na ranní kávu.
Číst více
Rozkvetlá zahrada
Cyklistická trať
Krb
Degustace vína
Turistika

Naše tipy

Na vrcholky hor

Jak z terasy, tak přímo z ložnice se tady servírují úchvatné výhledy na horský masiv jako z pohlednice. Schválně zkuste, jestli dohlédnete až na Dachstein.

V růžové zahradě

Hned pod okny a terasou se rozprostírá zahrada plná růží, která je v jarních a letních měsících opravdu kouzelná, a navíc krásně voní.

Něco extra

Rádi plánujete dopředu a nechcete nic nechat náhodě? Zarezervujte si spolu s ubytováním i hodiny jógy nebo pilates, piknik pro dva či občerstvení, které na vás bude po příjezdu čekat přímo v apartmánu.

Rakouská lovestory

Hned u vstupu vás uvítají portréty císaře Františka Josefa a Sissi, kteří se do sebe zamilovali v nedalekém Bad Ischlu a byli majitelům inspirací při zařizování interiéru.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Puchen 140
8992 Puchen
Navigovat Web