Fořtovna

Penzion Fořtovna se nachází v západní části Českomoravské vrchoviny nedaleko historického městečka Kamenice nad Lipou, v osadě Drážďany. Penzion je určen především všem, kteří vyhledávají soukromí, relaxaci, klid, bezpečí a přírodu za humny, na samotě u lesa.

Vybavení

Jak to tam chodí

Areál penzionu je tvořen rekonstruovanou budovou původní hájovny a navazujícím hospodářským stavením, které tak společně vytváří uzavřený dvůr. Kolem objektu je prostorná zahrada s posezením, kde můžete během večera posedět a na grilu si připravit večeři. Takže pokud hledáte klidnou dovolenou v přírodě, Fořtovna se vám bude jistě zamlouvat.

Kde budete spát

V penzionu se můžete ubytovat v jednom ze dvou třílůžkových pokojů s možností přistýlky a jednom čtyřlůžkovém pokoji. V podkroví penzionu potom naleznete čtyři velké apartmány. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC a sprchovým koutem. Pro všechny hosty je v penzionu k dispozici plně vybavená kuchyň k přípravě vlastních pokrmů. Pokud do penzionu zavítáte v rámci firemního teambuildingu, je pro vás připraven kompletně zařízený společenský sál s barem.

Co tam můžete dělat

Předností lokality poblíž Fořtovny je stále málo turistů a neporušená příroda vhodná pro pěší turistiku a cykloturistiku. I proto si můžete v penzionu zapůjčit kola, v zimě lyže, či stolní hry. Pokud vás zajímá rybolov, v okolí je spousta malých rybníčků s možností soukromého rybaření. Navštěvujete-li rádi hrady a zámky, zajděte určitě do Kamenice nad Lipou a Žirovnice nebo na hrad Kámen a Roštejn. Pokud trávíte dovolenou se svými nejmenšími, naplánujte jim program v Kamenici nad Lipou v Hračkobraní nebo Pohádkové říši Fábula.

Co byste měli ještě vědět:

  • Domácí mazlíčci za poplatek
  • Wifi v celém areálu
  • Areál je nekuřácký

Další nabídky v této lokalitě

Letohrádek svatý Vojtěch

Boutique hotely

Resort Mlýn Černovice

Boutique hotely

Včelíny Želiv

Glamour camping

Wellnessfishing

Glamour camping

OOTOOLNO

Glamour camping