Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 1h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 2 659 Kč
za noc
Vratislav (polsky Wrocław) patří bezesporu mezi polská must-see místa. Jedno z nejstarších polských měst se rozkládá na dvanácti ostrovech propojených nad stovkou mostů a lávek. Když se k tomu přidá monumentální gotická architektura, lodě na Odře a bohatá kulturní mozaika, srovnání s Benátkami není velkou nadsázkou. Krásná, historická, ale i moderní a svěží…přívlastků bychom našli nespočet, ale mnohem zajímavější a zábavnější bude, když pro ni objevíte své vlastní!
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Exclusive Aparthotel Marina za své genius loci vděčí právě skvělé poloze nad Odrou, v níž se shlíží. Když se tak po ránu na stěnách vašeho pokoje jemně pohupuje světlo odrážející se od vodní hladina řeky, vy si k tomu si objednáte snídani přímo na pokoj a z balkónu svého pokoje pozorujete probouzející se město, máte o povedený start dne postaráno a na skvělé vlně můžete pokračovat dál. Díky výborné poloze hotelu se za 10-15 min příjemnou procházkou dostanete na pohádkové vratislavské náměstí nebo historický a skvostný “Ostrow Tumski”, který je kolébkou města.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Netflix/HBO
Baby friendly
Ve městě
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Restaurace s výhledem

Přímo u hotelového komplexu si můžete vybrat z pěti oceňovaných restaurací a vychutnat si místní speciality jak jinak než s výhledem na řeku.

Trpaslíčí fenomén

Při procházkách městem často narazíte na malé postavičky trpaslíků, které se staly neformálním symbolem města a podle legendy si zde dokonce i vybudovaly podzemní město. Jsou jich desítky a schválně, jestli je spočítáte všechny?

Kulturních 360°

Ať už přijedete v jakémkoliv ročním období, vratislavské kulturní možnosti jsou nepřeberné - od festivalů různých žánrů a zaměření, přes koncerty a výstavy až po muzea, kterých je ve Vratislavi rekordní počet a jejich úroveň rozhodně nezklame.

Prozkoumejte společnou historii

Město historicky ve velké míře utvářeli také Češi a Němci - samotný název města je odvozen od jména českého knížete Vratislava I a ve znaku města najdete českého lva.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ul. Księcia Witolda 2
50-202 Wrocław
Navigovat Web