Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 8 100 Kč
za noc
Tento skvost najdete na Vysočině. Mezi lesy, mezi lukami, v krajině plné kopečků a rybníků. A nad jedním takovým rybníkem stojí. Věříme, že už jen pohled na něj vám vyrazí dech, tak, jako nám.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Těžko najdete něco více uklidňujícího, než je vodní hladina. Tady s ní budete vstávat i usínat. Panoramatická terasa vás bude lákat v každém ročním období. Můžete se zachumlat do deky a s horkým čajem se kochat krajinou, nebo užívat teplých paprsků a skokem přímo z terasy se ochladit v rybníce.
Číst více
Na samotě
Biotop
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Možnost rybařit
Terasa
4x 128 m2 4x

Užijte si ničím nerušený klid v luxusním domě nad vodou! Po probuzení se potěšte pohledem na krásnou okolní krajinu, odpočiňte si v našem domácím wellness!

Od 7 800 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Z terasy do vody

Panoramatická terasa svádí ke skoku do vody. Pro méně odvážné jsou tady schody. Voda v v rybníku je celoročně vhodná ke koupání.

Nechce se vám vařit, nevadí

Majitelé vám dokážou zařídit téměř cokoliv. Nechcete vařit? Povolají vám kuchaře. Chcete dům vyzdobit na speciální příležitost? Postarají se o to. Je libo masáž? Máte ji mít.

V létě osvěžení, v zimě otužování

Každý si tady najde to své. V zimě můžete na ledě hrát hokej, bruslit, otužovat se přímo v rybníce, v létě prozkoumávat zákoutí rybníka na lodičce, opalovat se, relaxovat.

Načerpejte inspiraci a dovolte si odpočívat

Protože přesně na to je toto místo vhodné ze všeho nejvíce. Odjedete kreativnější, odpočinutější a klidnější, to vám zaručujeme.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nová Ves 115
588 51 Batelov
Navigovat Web