Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 1h
reakce majitele
4 / 10
potvrzeno
Od 3 500 Kč
za noc
"Nový projekt. Starý dům. Krásné místo. Prostor snům." Sami bychom to lépe nepopsali. Už pár let sledujeme příběh místa v Lužických horách a je nám ctí, že se po letech práce stalo součástí naší Amazing rodiny. I vy se vydejte objevovat krásy a tajemství kouzelné vesničky Prysk a přenocujte v Cimře - malé chaloupce, která pod rukami majitelů prošla citlivou a vkusnou rekonstrukcí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Na Cimře se pořád něco mění, a tak pokaždé, kdy sem dorazíte, uvidíte pokroky. Detaily jsou totiž to, co nás tu baví nejvíc - nápisy na zdech, stromy v ložnici, historické prvky, světelné znamení na toaletě... Víc neprozradíme, to už bude na vás.
Číst více
Vítěz v kategorii Roubenky 2022
Parkování
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Bežkařská trať
Krb
Servis přímo od majitelů
8x 120 m2 8x

Zrekonstruovaná chaloupka v Lužických horách pro 8 hostů. Maximální kapacita ubytování je 8 osob včetně dětí.

Od 3 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Ráj pro turisty

Jste na kraji Lužický hor a na dosah Českému Švýcarsku, takže přírodních cílů je tu nespočet. Jaro, léto, podzim i zima tu budou velkým zážitkem!

Citlivá rekonstrukce

Vize majitelů byla jasná: "Zachránit starý dům". A to se jim podařilo. Při rekonstrukci si dělali téměř vše svépomocí a vy tak můžete během svého pobytu obdivovat jejich práci.

Pokoj BRLOH

Tento lesní pokoj nabízí jedinečné spaní mezi původními hrázděnými stěnami starého domu z 19.století s hliněnými omítkami natřenými sklářskou barvou a vápnem. Nová dithermová dřevěná okna (vyrobená dle rozpadlých původních) dostatečně izolují chlad i hluk z venku.

Plovárna za rohem

Naproti Cimře za skalním ostrohem najdete krásnou místní plovárnu, která prošla během posledních let renovací. Dát si tam můžete i něco na zub a pivo nebo limču na žízeň.

Eco - friendly

Na Cimře se snaží používat jen místní materiály a upřednostňují lokální produkty a služby. Třídí se tu a recykluje. Razí teorii a principy slow turismu a my tleskáme!

Pokoj EUFORIE

Tento hvězdný pokoj si hraje se smysly a sny. Až i poslední pouliční lampy po půlnoci zhasnou a údolí Preškavy přejde do nočního hávu, pokoj začne ukazovat svá tajemství. Jeho příjemná orientace směrem k pískovcové skále nad Cimrou a svahu plného bujné vegetace navozuje pocit bezpečí a odpočinku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Prysk 137
47115 Prysk
Navigovat Web