Cimra Bude

"Nový projekt. Starý dům. Krásné místo. Prostor snům." Sami bychom to lépe nepopsali. Už pár let sledujeme příběh místa v Lužických horách a je nám ctí, že se po letech práce stalo součástí naší Amazing rodiny. I vy se vydejte objevovat krásy a tajemství kouzelné vesničky Prysk a přenocujte v Cimře - malé chaloupce, která pod rukami majitelů prošla citlivou a vkusnou rekonstrukcí.

Cena od3000 Kč Objekt /noc

Kapacita 8 osob

Jak to tam chodí

Na Cimře se pořád něco mění, a tak pokaždé, kdy sem dorazíte, uvidíte pokroky. Detaily jsou totiž to, co nás tu baví nejvíc - nápisy na zdech, stromy v ložnici, historické prvky, světelné znamení na toaletě... Víc neprozradíme, to už bude na vás.

Kde budete spát

Brloh & Euforie. Dvě ložnice, každá v něčem jedinečná. Jedna s břízkami, druhá s hvězdami nad hlavou - přespat budete chtít pravděpodobně v obou. Brloh uvítá na noc čtyři hosty a Euforie dva. Další dva návštěvníci mohou přespat na rozkládací pohovce ve Světnici, kde je také plně zařízená kuchyně, krbová kachlová kamna a velký kulatý stůl z místního dubu ideální pro ranní setkávání u kávy.

Co tam můžete dělat

Kde začít? Asi tím, že Prysk a jeho okolí vás překvapí svou krásou - o tom nemáme pochyb. Jakmile se rozkoukáte, nebudete vědět, kam dřív. Můžete vyrazit na množství stezek (cyklo, pěší, běh, běžky), které začínají hned u Cimry. Naproti za skalním ostrohem je místní plovárna. Navíc jste v Lužických horách a na dosah Českému Švýcarsku, takže přírodních cílů je tu nespočet. Jaro, léto, podzim i zima tu budou velkým zážitkem!

Co byste měli ještě vědět

  • k dispozici je vám vysokorychlostní internet
  • domácí mazlíčky nechte doma
  • nedaleko je i bikepark & sjezdovka & místní plovárna
  • na Cimře platí zákaz kouření
  • chaloupka se pronajímá pouze jako celý objekt

Další nabídky v této lokalitě

Soví Újezd

Kouzelné roubenky

Rustic house

Apartmány

Hotel Kleis

Boutique hotely

Vejminek 1843

Kouzelné roubenky

Aparthotel Lípa

Hotely