Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

"Nový projekt. Starý dům. Krásné místo. Prostor snům." Sami bychom to lépe nepopsali. Už pár let sledujeme příběh místa v Lužických horách a je nám ctí, že se po letech práce stalo součástí naší Amazing rodiny. I vy se vydejte objevovat krásy a tajemství kouzelné vesničky Prysk a přenocujte v Cimře - malé chaloupce, která pod rukami majitelů prošla citlivou a vkusnou rekonstrukcí.

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Na Cimře se pořád něco mění, a tak pokaždé, kdy sem dorazíte, uvidíte pokroky. Detaily jsou totiž to, co nás tu baví nejvíc - nápisy na zdech, stromy v ložnici, historické prvky, světelné znamení na toaletě... Víc neprozradíme, to už bude na vás.
Číst více
Parkování v ceně
Na polosamotě
Cyklistická trať
Bežkařská trať
Krb
Servis přímo od majitelů

Naše tipy

Ráj pro turisty

Jste na kraji Lužický hor a na dosah Českému Švýcarsku, takže přírodních cílů je tu nespočet. Jaro, léto, podzim i zima tu budou velkým zážitkem!

Citlivá rekonstrukce

Vize majitelů byla jasná: "Zachránit starý dům". A to se jim podařilo. Při rekonstrukci si dělali téměř vše svépomocí a vy tak můžete během svého pobytu obdivovat jejich práci.

Pokoj BRLOH

Tento lesní pokoj nabízí jedinečné spaní mezi původními hrázděnými stěnami starého domu z 19.století s hliněnými omítkami natřenými sklářskou barvou a vápnem. Nová dithermová dřevěná okna (vyrobená dle rozpadlých původních) dostatečně izolují chlad i hluk z venku.

Plovárna za rohem

Naproti Cimře za skalním ostrohem najdete krásnou místní plovárnu, která prošla během posledních let renovací. Dát si tam můžete i něco na zub a pivo nebo limču na žízeň.

Eco - friendly

Na Cimře se snaží používat jen místní materiály a upřednostňují lokální produkty a služby. Třídí se tu a recykluje. Razí teorii a principy slow turismu a my tleskáme!

Pokoj EUFORIE

Tento hvězdný pokoj si hraje se smysly a sny. Až i poslední pouliční lampy po půlnoci zhasnou a údolí Preškavy přejde do nočního hávu, pokoj začne ukazovat svá tajemství. Jeho příjemná orientace směrem k pískovcové skále nad Cimrou a svahu plného bujné vegetace navozuje pocit bezpečí a odpočinku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Prysk 137
47115 Prysk
Navigovat Web

Ubytování

Nekuřácké oblasti Mazlíčky nechte doma chaloupka se pronajímá pouze jako celý objekt

Zařízení

Wifi Parkování Vysokorychlostní internet k dispozici