Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 400 Kč
za noc
Dosud neobjevená krajina Holanských rybníků je plná krásných překvapení a Chata u Jezera je jedním z nich. Pro majitele Petru & Tondu to byla láska na první pohled a my se jim vůbec nedivíme. Učarovala je při jedné procházce ještě ve své původní podobě a teď po rekonstrukci ji už vůbec nelze přehlédnout. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chatu, kde se pohodlně ubytují čtyři hosté, budete mít celou jen a jen pro sebe. My jsme nejraději trávili čas u krbu, ale věříme, že přes léto bude vaším královstvím nádherná prostorná terasa, z níž jsou výhledy na Milčanský rybník. Kuchtíci budou mít radost ze stylové kuchyně a velkého jídelního stolu, který je jako dělaný na dlouhé snídaně.
Číst více
Na samotě
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Parkování
Přijímáme vouchery AP
Krb
4x 75 m2 4x

Chata u Jezera leží na rozhraní Kokořínska a Máchova kraje na břehu Milčanského rybníka.

Od 4 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Kam v okolí?

Kdykoliv během roku se odsud dá vyrazit na nespočet výletů - ať už přímo z chaty anebo do širšího okolí. My se nejraději procházeli kolem holanských rybníků a pozorovali západy slunce u toho s názvem Dolanský. Určitě stojí za to udělat si výlet na Kalvárii nad Úštěkem anebo na romantické meandry nedaleké Ploučnice.

Na vodní hladině

Nezapomeňte si půjčit lodičku a vyrazit na jezero, odkud můžete pozorovat svou chatu zase z úplně jiné perspektivy.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hostíkovice 71
470 02 Holany
Navigovat Web