Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Dosud neobjevená krajina Holanských rybníků je plná krásných překvapení a Chata u Jezera je jedním z nich. Pro majitele Petru & Tondu to byla láska na první pohled a my se jim vůbec nedivíme. Učarovala je při jedné procházce ještě ve své původní podobě a teď po rekonstrukci ji už vůbec nelze přehlédnout. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chatu, kde se pohodlně ubytují čtyři hosté, budete mít celou jen a jen pro sebe. My jsme nejraději trávili čas u krbu, ale věříme, že přes léto bude vaším královstvím nádherná prostorná terasa, z níž jsou výhledy na Milčanský rybník. Kuchtíci budou mít radost ze stylové kuchyně a velkého jídelního stolu, který je jako dělaný na dlouhé snídaně.
Číst více
Na samotě
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Parkování v ceně
Krb

Naše tipy

Kam v okolí?

Kdykoliv během roku se odsud dá vyrazit na nespočet výletů - ať už přímo z chaty anebo do širšího okolí. My se nejraději procházeli kolem holanských rybníků a pozorovali západy slunce u toho s názvem Dolanský. Určitě stojí za to udělat si výlet na Kalvárii nad Úštěkem anebo na romantické meandry nedaleké Ploučnice.

Na vodní hladině

Nezapomeňte si půjčit lodičku a vyrazit na jezero, odkud můžete pozorovat svou chatu zase z úplně jiné perspektivy.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hostíkovice 71
470 02 Holany
Navigovat Web

Ubytování

K dispozici máte wi-fi. Klidně s sebou vezměte domácí mazlíčky.

Zařízení

Parkuje se přímo u chaty. Milovníci jízdy na kole si můžou kola zamykat přímo v chatě.