Chata u Jezera

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Dosud neobjevená krajina Holanských rybníků je plná krásných překvapení a Chata u Jezera je jedním z nich. Pro majitele Petru & Tondu to byla láska na první pohled a my se jim vůbec nedivíme. Učarovala je při jedné procházce ještě ve své původní podobě a teď po rekonstrukci ji už vůbec nelze přehlédnout. Vyražte se zamilovat do místních vodních hladin a procházek kolem nich. Chatička vám pak poskytne vítané útočiště se vším, co budete potřebovat.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Chatu, kde se pohodlně ubytují čtyři hosté, budete mít celou jen a jen pro sebe. My jsme nejraději trávili čas u krbu, ale věříme, že přes léto bude vaším královstvím nádherná prostorná terasa, z níž jsou výhledy na Milčanský rybník. Kuchtíci budou mít radost ze stylové kuchyně a velkého jídelního stolu, který je jako dělaný na dlouhé snídaně.

Kde budete spát

Až přijde čas na odpočinek, tak se vydáte do podkroví, kde na vás čeká manželská postel s dechberoucím výhledem do korun okolních stromů. Tady se ráno probouzet je slast na duši, takový začátek dne bychom si prosili pořád. Další dvě jednolůžka najdete po stranách podkrovního prostoru.

Co tam můžete dělat

Kdykoliv během roku se tu dá vyrazit na nespočet výletů - ať už přímo z chaty anebo do širšího okolí. My se nejraději procházeli kolem holanských rybníků a pozorovali západy slunce u toho s názvem Dolanský. Určitě stojí za to udělat si výlet na Kalvárii nad Úštěkem anebo na romantické meandry nedaleké Ploučnice. 

Co byste měli ještě vědět

  • parkuje se přímo u chaty
  • k dispozici máte wi-fi
  • klidně s sebou vezměte domácí mazlíčky
  • milovníci jízdy na kole si můžou kola zamykat přímo v chatě

Další nabídky v této lokalitě

Na Kmíně

Penziony

Soví Újezd

Kouzelné chalupy

Aparthotel Lípa

Hotely

Rustic house

Apartmány

Homutův statek

Penziony