Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3 500 Kč
za noc
Za sedmero horami a sedmero řekami, na okraji lesa, za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, stojí minimalistická chata Podlesí. A i když je postavena skoro před půl stoletím, voní po kompletní rekonstrukci novotou a oplývá typickým skandinávským stylem. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Svěžest bílých stěn a podlah citlivě rozbíjí plně vybavená černá kuchyně s výhledem do lesa, kterým se můžete kochat i skrz velké okno v obývací části. V jeho výklenku se uvelebte do měkké ovčí podložky se sklenkou vína z místní vinotéky. Majitelé do ní vybrali suché zástupce domácích odrůd. Za slunného dne poseďte na terase s výhledem do krajiny.
Číst více
Vinný sklípek
Na samotě
Gril / ohniště
Baby friendly
Cyklistická trať
Výhled

Naše tipy

Pro každého něco

Zde si každý přijde na své. V okolí chaty najdete nekonečně mnoho turistických a cyklistických tras, je to také skvělá oblast pro běžkaře a horolezci sem jezdí slézat vyhlášené skály.

Kam vyrazit po okolí

V okolí je spousta skalních útvarů (Dráteničky, Čtyři Palice, Devět skal), krásných osad (Blatiny, Březiny a Křižánky) a výletních cílů (Žákova hora, pramen Chrudimky, meandry na řece Svratce, Santiniho barokní stavby ve Žďáru nad Sázavou).

Na výlet s dětmi

Vezměte děti na procházku. Když se vydáte po louce, dojdete k oblíbené Pohádkové vesničce. Výlet můžete zakončit točenou zmrzlinou.

Děti vítány

Právě na děti chata rozhodně nezapomněla. Pro kojence je k dispozici lehátko, samozřejmostí je dětská židlička a spousta hraček.

V zimě na lyže

V zimě se v okolí upravují běžkařské trasy nebo lze navštívit blízké ski areály (Nové Město nad Moravou, Svratka, Hlinsko).

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Podlesí ev. č. 67 67
592 02 Podlesí u Sněžného
Navigovat Web