Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 4h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 4 300 Kč
za noc
Kousek za Prahou a v údolí je místo, kde panuje naprostý klid a ticho a ani živáčka tu nepotkáte. Romantika a harmonie vás bude doprovázet na každém kroku a výhledů z terásky se nebudete moci nabažit.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Majitelé si s chatičkou vyhráli podle vlastních představ a snů do těch nejmenších detailů. Najdete tu parádně vybavenou kuchyň, pračku, útulnou terásku i Wi - Fi. Ubytovat se tu může až 5 osob, kdy se dva hosté vyspí v manželské posteli nebo na dvoulůžku v obýváku a poslední host na gauči.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Krb
Turistika
4x 75 m2 4x

Chata nad Kocábou se nachází ve Štěchovicích. Tento prázdninový dům byl postaven v roce 2023 a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Od 4 300 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Obloha plná hvězd

Tady se blyští hvězdy nějak více. Ať už je tu budete pozorovat z terasy, zahrady nebo postele, na takový zážitek nikdy nezapomenete.

Hned za Prahou

Pokud přemýšlíte, že byste na poslední chvíli nejraději zabalili kufry a vyjeli z hektického prostředí, tak jste tu správně. Tamní prostředí vám dobije baterky a vy jistě nebudete litovat, když si dopřejte chvíli jenom pro sebe nebo pro své milované.

Samá příroda

Toto místo je zároveň skvělým výchozím bodem na výlety v okolí. Vydejte se třeba na Štěchovickou přehradu, Slapy, vyhlídku Máj či naučnou stezku Svatojánské proudy.

Sauna s výhledem

Jestli přijedete v létě nebo v zimě, tady vám bude krásně za jakéhokoliv počasí. Dopřejte si pořádný relax v podobě sauny na prostorné zahradě s výhledem na lesy. Nemusíte chodit daleko aby jste se zchladili. Malý sprchový kout stojí totiž hned vedle sauny.

Rozpalte to!

Maso a sýry chutnají nejlíp z grilu. Na místě si proto jeden venkovní můžete rozpálit. Základní suroviny jako jsou omáčky či koření najdete v kuchyni ale větší nákup doporučujeme zabezpečit ještě po cestě. Víno, pivo ale i nealko pak najdete v minibaru za malý příplatek.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Masečín 264
25207 Štěchovice
Navigovat Web