Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
6 / 10
potvrzeno
Od 7 500 Kč
za noc
Nová chata s krásnou červenou fasádou zaujme své návštěvníky již při příjezdu. Schovaná nedaleko Sázavy skrývá v každém svém detailu příjemné překvapení. Vysoké nároky na kvalitu a služby spojené s velkým citem a vkusem - zde majitelé promítli své zkušenosti z pobytu u nás i v zahraničí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V horním patře se nachází dvě prostorné ložnice prosvětlené ateliérovými okny, díky kterým celý prostor působí velmi vzdušně a jemně. Soliterní kusy designového nábytku v čele s luxusními postelemi Hästens a nenápadnými vestavěnými skříněmi vytváří dobře promyšlený koncept. Všude najdete podlahové topení, litá podlaha působí velmi jednoduše a čistě.
Číst více
Vítěz v kategorii Kouzelná novinka 2022
Vítěz v kategorii Chalupy 2023
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Venkovní bazén
Turistika
4x 0 m2 4x

Hejlovka je zážitková chata, která vyrostla u lesa nedaleko Sázavy a podle toho, co vše nabízí, snadno by mohla mít i pět hvězdiček. Pro ty z vás, kteří rádi jezdí za sportem nabízí hned několik sportovních aktivit, jako jsou tenis a badminton na antukovém hřišti hned vedle chaty. A jestli hledáte nějaký sport v terénu, doporučujeme cyklotoulky v místních Posázavských lesích.

Od 7 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

ZOO Pyzuú

Majitelé tu kromě dalšího objektu Chata Davidka letos v dubnu otevřeli malé soukromé ZOO pro rodiny s dětmi, kde mají kromě jiného velblouda, lamu a pštrosa. Je zde výborné Bistro, kde si můžete dát z grilu např. pstruha, domácí burger, ale také si dost nečekaně vybrat z několika druhů Champagne či oblíbeného Crémantu. To vše s výhledem na řeku.

Wifi / Smart TV / Netflix

Ať už bude důvod jakýkoli, tady se vám nestane, že nebudete mít kvalitní připojení k internetu nebo přístup ke svým oblíbeným seriálům například na Netflixu.

Procházky po okolí

Ideální místo, odkud vyrazit do lesů na kole či pěšky. Krásný cca hodinový výlet směrem na Sázavský klášter či kolem vody.

Vyhřívaný bazén s vířivkou

Rozhodně to je něco, co jen tak někde nenajdete. Luxusní SwimSpa s teplotou vody min. 30 stupňů a s protiproudem vás bude neustále lákat k vyzkoušení.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pyskočely 127
281 63 Vlkančice
Navigovat Web