Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 1h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 4 000 Kč
za noc
Sympatičtí majitelé Lucka & František hledali místo, které bude v samém srdci jednoho z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších krajů - v Českém ráji. Místo, které na vás dýchne atmosférou venkova. Takové místo, kde necháte čas jen plynout. A našli ho na okraji vísky Tatobity v létě roku 2019. Jeho stáří je odhadováno na více než 100 let a právě díky nim dostalo toto jedinečnému stavení nový život.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chata je inspirována Skandinávií a snaží se propojit interiér s okolní přírodou. Je pro vás vybavena tak, abyste se cítili komfortně a nic vám tu nechybělo. I při nepříznivém počasí si tu jistě najdete své.
Číst více
Vinný sklípek
S domácím mazlíčkem
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Netflix/HBO
Přijímáme vouchery AP
6x 104 m2 6x

Chatu Fraluq budete mít celou jen pro sebe. Po celodenní túře či cyklovýletu po krásách Českého ráje vám poskytne dokonalé útočiště. Nejlepší je vydat se sem na celý týden a užít si jak relax přímo na místě, tak i okolní přírodu a památky.

Od 3 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Na správném místě

Vzhledem ke skvělé poloze chaty Fraluq můžete být zanedlouho v Krkonoších, Jizerských i Lužických horách. O výlety tu tedy rozhodně nebude nouze v žádném ročním období.

Malá, ale kouzelná

Ubytování je vhodné pro páry, menší rodiny nebo skupinu přátel do maximálního počtu 4 dospělých osob a 2 dětí.

Je libo skleničku vína?

Součástí chaty je i vinný sklípek, kde pro vás budou připravena výběrová moravská i zahraniční vína, jimiž si můžete váš pobyt zpříjemnit.

Jenom vaše

Chatu Fraluq budete mít celou jen pro sebe. Po celodenní túře či cyklovýletu po krásách Českého ráje vám poskytne dokonalé útočiště.

Pro děti i dospělé

Pro vaše nejmenší tu připravili pohádkové spaní v ručně vyrobených postýlkách z borovicového dřeva. Pro dospěláky tu jsou zase dvě manželské postele.

Na čerstvém vzduchu

K chatě patří terasa s vířivkou, relaxační zónou, posezením a nově také privátní infrasaunou - zkrátka místo, ze kterého se vám nebude chtít odcházet.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Tatobity 66
512 63 Tatobity
Navigovat Web