Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 480 Kč
za noc
Potřebujete na chvíli utéct z velkoměsta? Chcete do přírody, ale přesto zůstat v komfortu moderním prostředí? Pak je pro vás Chalupa Sokolík tím pravým cílem. Na Vysočině, u Žďárských vrchů, najdete místo se spoustou sportovního vyžití, troškou relaxace a hromadou zábavy.  
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Párům se bude líbit v pokoji s balkonem, odkud je skvělý výhled do zahrady. Větší partu či rodinu vřele přivítají pokoje pro šest hostů s palandami pro děti. Masivní dřevo zde vůbec nenarušuje vzdušnost prostoru a dvě velké koupelny se sprchovým koutem a vanou zaručí dostatek soukromí.
Číst více
Parkování
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Na polosamotě
Dětské hřiště / koutek
Venkovní bazén

Naše tipy

Udělejte si pohodu

V létě si můžete zahrát fotbálek, badminton nebo třeba nohejbal či basket na venkovním hřišti. Večer naopak poseďte pod pergolou s kuchyní, grilem, udírnou a výčepem. Jukebox je příjemný bonus.

Svět z koňského hřbetu

Poznejte krásy místní krajiny z koňského hřbetu. Bližší informace vám sdělí rád pan majitel.

Po lyžích relax

V zimě se krásně lyžuje ve 14 km vzdáleném lyžařského centru v Hlinsku. Sportem unavené svaly opět uvolníte ve finské sauně s výhledem do přírody nebo ve venkovní vířivce.

Trocha adrenalinu

Láká vás lezení po skalách pod vedením zkušeného horolezce? Tady to nebude žádný problém. Pro větší i menší skupinky je pak možné objednat akční paintball v místním lese.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Ručičce 64
53944 Proseč
Navigovat Web