Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Britsko-český pár se rozhodl odstěhovat z Prahy a splnit si svůj sen o rodinném penzionu v přírodě. Manželé si vyhlédli zhruba 200 let starou budovu, kterou citlivě zrekonstruovali. Paul a Monika tak stvořili chalupu, která nabízí klid a pohodu. Chalupu obklopuje stylová zahrada, na které je i bazén.

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
V přízemí stavení je příjemná snídaňová/společenská místnost s krbovými kamny. Najdete tu něco ke čtení, hry, pastelky, ale také mapy a turistické informace. Chalupa se pronajímá jako celek. Nachází se v ní tři ložnice, jedna v přízemí a dvě v patře chalupy. Každá ložnice má svou koupelnu. Čekají na vás dřevěné postele, podlahy i skříňky. Vše v domáckém stylu a s příjemnými detaily.
Číst více
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Dětské hřiště / koutek
Baby friendly
Venkovní bazén

Naše tipy

Strategická pozice

Svou polohou je místo ideální k objevování Českého ráje, ve kterém je velká koncentrace historických i přírodních památek. Na většinu z těchto míst dojedete autem do 30 minut. Snadno dostupné jsou i Krkonoše s dojezdem kolem 40 minut.

Jde to i v zimě

Pro milovníky zimních radovánek můžeme doporučit běžkařskou Lomnickou magistrálu, v širším okolí najdete i několik sjezdovek a nebo můžete vyrazit s dětmi sáňkovat na kopec za domem.

Krásná příroda

Chaloupka stojí v širokém údolí říčky Popelky a je situovaná na okraji vesničky s krásným výhledem do okolní krajiny. Přímo z domu můžete vyrazit na různé pěší výlety a procházky. Za domem vede i cyklostezka vhodná pro horská kola. V blízkém okolí se rozléhají louky, lesy a na kopcích se tyčí rozhledny.

Ráj pro děti

Hlavně přes léto to tu budou děti milovat. Na zahradě najdou kromě krásného bazénu také klouzačku, houpačku a trampolínu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nová Ves nad Popelkou 232
512 71 Nová Ves nad Popelkou
Navigovat Web

Ubytování

Zařízení

Děti do 3 let mají ubytování zdarma. Bez domácích mazlíčků.