Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 5 500 Kč
za noc
Britsko-český pár se rozhodl odstěhovat z Prahy a splnit si svůj sen o rodinném penzionu v přírodě. Manželé si vyhlédli zhruba 200 let starou budovu, kterou citlivě zrekonstruovali. Paul a Monika tak stvořili chalupu, která nabízí klid a pohodu. Chalupu obklopuje stylová zahrada, na které je i bazén a nově také finská sauna s ochlazovací kádí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V přízemí stavení je příjemná snídaňová/společenská místnost s krbovými kamny. Najdete tu něco ke čtení, hry, pastelky, ale také mapy a turistické informace. Chalupa se pronajímá jako celek. Nachází se v ní tři ložnice, jedna v přízemí a dvě v patře chalupy. Každá ložnice má svou koupelnu. Čekají na vás dřevěné postele, podlahy i skříňky. Vše v domáckém stylu a s příjemnými detaily.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Venkovní bazén
11x 130 m2 11x

Naše chaloupka se zahradou a bazénem nabízí ubytování ve třech ložnicích s vlastními koupelnami. V chalupě je plně vybavená kuchyň a společenská místnost s krbovými kamny.

Od 5 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Strategická pozice

Svou polohou je místo ideální k objevování Českého ráje, ve kterém je velká koncentrace historických i přírodních památek. Na většinu z těchto míst dojedete autem do 30 minut. Snadno dostupné jsou i Krkonoše s dojezdem kolem 40 minut.

Jde to i v zimě

Pro milovníky zimních radovánek můžeme doporučit běžkařskou Lomnickou magistrálu, v širším okolí najdete i několik sjezdovek a nebo můžete vyrazit s dětmi sáňkovat na kopec za domem.

Krásná příroda

Chaloupka stojí v širokém údolí říčky Popelky a je situovaná na okraji vesničky s krásným výhledem do okolní krajiny. Přímo z domu můžete vyrazit na různé pěší výlety a procházky. Za domem vede i cyklostezka vhodná pro horská kola. V blízkém okolí se rozléhají louky, lesy a na kopcích se tyčí rozhledny.

Ráj pro děti

Hlavně přes léto to tu budou děti milovat. Na zahradě najdou kromě krásného bazénu také klouzačku, houpačku a trampolínu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nová Ves nad Popelkou 232
512 71 Nová Ves nad Popelkou
Navigovat Web