Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 5 000 Kč
za noc
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Když původním stavením v krásné a divoké krajině Orlických vdechne někdo nový život, jsme víc než nadšení a Chalupa Kopito je přesně tím případem. Prošla si kompletní a náročnou přestavbou, během níž majitelé Martin a Michal vsadili na propojení moderního skandinávského stylu a tradičních prvků a výsledek je víc než zdařilý. Interiér je navržen právě jedním z majitelů, architektem Martinem Moravcem. Prostoru dominují především přírodní materiály jako jsou dřevo, kámen a kov a v těch se přirozeně každý cítí dobře.
Číst více
10x 144 m2 10x

Na chalupě se můžete těšit na dva velké světlé pokoje pro pohodlný spánek. Velká obývací místnost s moderní kuchyní vám zpříjemní pobyt na horách. Nezapomněli jsme ani na koupelnu se sprchovým koutem, záchodem a samostatný záchod.

Od 5 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Na lyže

Pár minut jízdy od chalupy je lyžařský areál Říčky se třemi sjezdovkami, školičkou pro děti, restaurací a nechybí ani běžkařské tratě.

Do sauny

Kdykoli budete potřebovat, dopřejte si regeneraci v sauně a načerpejete spolehlivě nové síly.

Na kolo

V létě se můžete outdootově přímo vyřádit, a to na kolech na zdejším single tracku, v lanovém parku nebo pumptracku pro děti i pěší turisty.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Říčky v Orlických horách 49
517 61 Říčky v Orlických horách
Navigovat Web