Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6 900 Kč
za noc
Roztomilá chaloupka o sedmi pokojích, kterou před pár lety citlivě zrekonstruovali její majitelé Tomáš a Tereza, se nachází v Jižních Čechách ve vesničce Černice. Útočiště zde naleznou skupiny přátel, pár spřátelených rodin, které si chtějí užít dovolenou společně a také děti, pro které má Budinka připravenou hromadu vybavení, dětské hřiště, pískoviště, skluzavku a další lákadla.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Chaloupka je vystavěna v typickém jihočeském stylu s uzavřeným dvorem, dřevěnými stropy s dobovými trámy a zahrádkou jako stvořenou pro odpočinek. Zároveň se ale můžete těšit na moderní wellness, novou opalovací terasu, vanu s výhledem nebo knihovnu s gaučem v podkroví.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Možnost rybařit
19x 280 m2 19x

Chalupa má 7 krásných, kompletně zrekonstruovaných pokojů – každý s vlastní koupelnou a wc, velkou společenskou místnost s kuchyní a jídelnou, sklep, knihovnu a malé wellness.

Od 6 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Hromada výletů do okolí

ať už vyrazíte do Českého Krumlova, na vodu nebo na procházku po okolí, nudit se v Budince a jejím okolí rozhodně nebudete.

Pejsky nechte doma

Vzhledem k tomu, že chaloupka je kompletně nově zrekonstruovaná, nechte vaše pejsky doma a užijte si nové prostory, krásnou architekturu a čas pro sebe.

Odpočinek ve wellness

Večer na vás bude čekat finská sauna a vířivka. Doporučujeme využít po dni plném sportovních radovánek, kdy vám krása uvolní svaly.

Vana a knížka

Kdy jste si nakonec přečetli pár kapitol oblíbené knížky ve vaně? Doporučujeme telefon přepnout na letecký režim, nalít si skleničku vína a užít si hodinku jen pro sebe.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Černice 4
38232 Mojné
Navigovat Web