Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 5 200 Kč
za noc
Vítejte ve světě plném designu, komfortu, jedinečnosti a horské přírody. Koncept Chaleyott je zcela nový a každičký detail tu je dotažen do posledního puntíku. Takže ať už si vyberete jakýkoli apartmán, jsme si jisti, že nebudete litovat!
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
K výběru jsou celkem tři apartmány, z nichž každý poskytne dokonalý spánek pro čtyři osoby, a to díky luxusním kontinentálním postelím Quantum. Zároveň má každý apartmán terásku s výhledem na okolí, takže je jasné, co se nabízí - vzít si knihu a ponořit se do jiného světa.
Číst více
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Bežkařská trať
Krb
V okolí sjezdovky
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Všechno pro vaše pohodlí

Jestli si budete přát masáž, zahrát si golf nebo si půjčit lyže či zarezervovat stůl v restauraci, vše vám tady pomůžou zajistit nebo doporučit to nejlepší.

Lyže nebo běžky?

Harrachov patří mezi hlavní lyžařská a běžkařská střediska v celé republice. Čertova hora nabízí 4 hlavní sjezdové tratě. A pokud byste chtěli zkusit i jiné sjezdovky, tak 40 minut autem můžete navštívit areály v Rokytnici nad Jizerou či tanvaldský Špičák.

Za Pecí

Králem harrachovské gastronomie je jistě muž Mára Lahoda. Společně s partnerkou Janou a gastro týmem za zády tvoří jedinečné steaky nebo carpaccio z červené řepy a kozím sýrem.

Čertova hora v létě

Ať už pěšky nebo lanovkou, rozhodně doporučujeme vydat se na vrcholek Čertovy hory. Nahoře se můžete projít po krásné přírodě nebo si dát něco dobrého k pití a užívat si výhledy po Harrachově.

V Zákoutí

Pokud vám bude přát počasí a budete se chtít osvěžit nebo si zahrát stolní tenis, navštivte koupaliště V Zákoutí. A jestli budete mít trochu štěstí, můžete natrefit na hudební vystoupení.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nový Svět 700
51246 Harrachov
Navigovat Web