Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 6h
reakce majitele
7 / 10
potvrzeno
Od 3 290 Kč
za noc
Na konci cesty, která vás zavede ke třem domečkům s názvem Bohemian Homes, na vás bude čekat oáza klidu a pohody. Tu na rozhraní Českého Švýcarska a Lužických hor vybudovali manželé Vlaďka a Ash, kteří sbírali zkušenosti & inspiraci během svých cest po celém světě. To vše pak zhmotnili právě tady na severu Čech, kde vás uvítají s otevřenou náručí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dva kouzelné domečky poskytnou dočasný domov až šesti hostům, ten třetí je ideální pro romantické pobyty ve dvou. Ani v jednom vám ale nebude ke spokojenosti chybět vůbec nic - naopak vaše duše zaplesá nad krásnými výhledy na Lužické hory & prostornou zahradou.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Bežkařská trať

Pokoje

Naše tipy

Jedna velká rodina

Bohemian Homes vybudovali majitelé Vlaďka a Ash, se kterými se pravděpodobně potkáte, vlastníma rukama s pomocí rodiny & kamarádů. Místní rodinná atmosféra vás příjemně překvapí.

Unikátní Dubldom

Majitele lákala dřevostavba s moderním designem a velkými prosklenými okny, a tak ke spolupráci oslovili projekt Dubldom. Vznikly tak originální domečky, které v Česku nemají obdoby.

Komfort a pohodlí

Vyhřívané podlahy, moderní koupelna, Smart TV s Netflixem a rychlá Wi-Fi - nic z toho tu nechybí. Na prostorné kryté terase můžete odpočívat v houpacích sítích, nebo si užívat si večerní grilování s přáteli.

V zimě, v létě

Okolí je protkané všemi možnými trasami - ať už holdujete turistice, kolu nebo třeba běžkám, vše odtud máte nadosah. I lyžovat se tu v okolí dá, když zima dopřeje.

Lokální produkty

V Bohemian Homes kladou důraz na lokální produkty, a tak tu najdete jak přírodní kosmetiku od značky Nobilis Tilia, tak kávu z nedaleké pražírny.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Světlík 54
40757 Horní Podluží
Navigovat Web