Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 994 Kč
za noc
Místo jako stvořené k odpočinku a výhledům na Vltavu, které si můžete užívat se šálkem dobré kávy v ruce. Vltavská pohádka je místo, kde se budete cítit útulně a domů se vám jen tak chtít nebude. Jen kousíček od zámku, v centru města a zároveň v tichu, rušeném jen bubláním místního splavu. Taková pohoda na vás čeká ve Vltavské pohádce.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V jedinečném historicky chráněném souboru staveb původně měšťanských domů z první poloviny 16. století Vás přivítá 13 designových pokojů.Pokoje jsou navrženy v designu jihočeské chalupy s vodáckými prvky.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Dětské hřiště / koutek
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Ve městě

Pokoje

Naše tipy

S vodáckou atmosférou

Vltavská pohádka vás pohostí svojí milou vodáckou atmosférou. Užijte si ráno s kávou v ruce a výhledy na Vltavu, která bublá hned pod vašimi okny.

Něco na zub

K ránu patří voňavá snídaně, která je servírovaná v útulné restauraci v přízemí.Ta je zdobená rybářskými sítěmi, pádly a především v ní voní čerstvý štrůdl a spousta dalších dobrot. Můžete si tady užít i skvělou večeři nebo si zajít na jedno.

Město na dosah

Udělejte si výlet na místní zámek, zajděte si na čerstvé vafle nebo jen tak nakukujte do výloh obchůdků v Krumlovských uličkách. Z pohádky to máte jen pár krůčků.

Pohádka ráda uvítá děti

Děti budou toto místo milovat. Pohádková atmosféra, postýlka pro nejmenší na vyžádání zdarma, pokoje s duchnama jako u babičky, malinovka nebo kopeček zmrzliny po večeři. Prostě malé dětské radosti.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Rybářská 23
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web