Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 19 000 Kč
za noc
Přijďte objevit kouzlo statku, který se nachází v pohádkové obci Blatiny, uprostřed malebných Žďárských vrchů. Tento statek spojuje historii s moderními prvky, které podtrhují krásu a autenticitu této okolní krajiny. Čekají vás překrásné výhledy, romantická zákoutí, čistá příroda a aktivity každým směrem, kterým se vydáte. Připravte se na nezapomenutelné zážitky, které vám nově rekonstruovaná usedlost poskytne ruku v ruce s kontaktem s přírodou a místní kulturou.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pohodlím vás budou hýčkat čtyři originální dvoulůžkové ložnice, kde se budete cítit jako doma. Nejtěžší bude si vybrat tu pravou. Soukromí zajistí tři krásné koupelny, kde oceníte zejména podlahové vytápění, které vám zpříjemní pobyt v celém objektu. V plně vybavené moderní kuchyni se vám budou připravovat dobroty jedna radost. Útulný ale prostorný obývací pokoj je vhodný pro jakoukoliv společnou zábavu, lenošení nebo společné stolování.
Číst více
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Cyklistická trať
Bežkařská trať
Místo na jógu
Místo na teambuilding
8x 470 m2 8x

Celý statek je připravený jen pro vás. Pohodlím vás budou hýčkat čtyři originální dvoulůžkové ložnice, ve kterých se budete cítit jako doma.

Od 19 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Ráj pro sportovce

Pro horolezce jsou Žďárské vrchy jako stvořené. Golfové hřiště se nachází v nedaleké Svratce a projížďky na koních hned pod kopcem pro ty, kteří hledají méně adrenalinové aktivity. V zimě můžete oprášit sjezdovky na Harusově kopci nebo popadněte běžky. Samozřejmostí je místnost pro bezpečné uložení vašeho sportovního vybavení.

Turistika

Blízké okolí nabízí nespočet turistických destinací rozlišné náročnosti. Drátenická skála a malebný Samotín jsou přímo za rohem. Devět skal, Pasecká skála nebo zřícenina hradu Štarkov vybízí k celodennímu výletu nebo ke krátkému popojetí autem. V parném létě poskytnou osvěžení blízké rybníky v Milovech či Třech Studních.

Netradiční řešení

Z venku statek, zevnitř království. Originalitě a fantazii se meze nekladou a tato usedlost je tomu příkladem. Ručně malovaný koupelnový strop, schody splétané sušenými větvemi, moderní sportovní sál nebo nástěnný kovový řetěz na ovládání venkovních dřevěných žaluzií. Rozhodně to není všechno na co se můžete těšit, ale další zajímavosti už budete muset prozkoumat sami. My můžeme jen doporučit.

Okolí láká k návštěvě

V Blatinách a blízkém okolí narazíte na hostince, krčmy i restaurace. Snadno vyberete cíl pěšího i cyklovýletu, ale i místo pro romantickou večeři. Za kulturou můžete vyrazit do Nového Města na Moravě nebo prozkoumat areál zámku ve Žďáře nad Sázavou a navštívit u toho památku UNESCO – Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře.

Cvičením ke zdraví

Po ranní hygieně si můžete protáhnout svaly v k tomu vyhrazené místnosti horního patra, Její design vám určitě padne do oka, neboť spojuje moderní prvky s elegancí netradičních tvarů, které navozují pocit pohody a nabíjejí správnou energií.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Blatiny 11
592 03 Sněžné
Navigovat Web