Bed & Bike Prachatice

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Bed & Bike Prachatice ukazuje nový rozměr ubytování s přidanou hodnotou. Představte si luxusně zařízené apartmány, které jsou umístěny přímo uprostřed historického centra renesančního města Prachatice. Kola klidně nechte doma a půjčte si je na ubytování. Spolu s elektrokoly dostanete i instruktáž včetně doporučení na trasy.

Kde budete spát

V hotelových apartmá vám rozhodně nebude nic chybět. Všechny mají plně vybavený kuchyňský kout včetně kávovaru a plné ledničky těch nejlepších lokálních surovin pro přípravu snídaně. Každé ráno vám poté personál donese čerstvě upečený chléb přímo před dveře vašeho pokoje. Nevyhovuje vám tento styl snídaní? Nevadí, za drobný příplatek lze posnídat v suterénu hotelu, kde vás obslouží s patřičným servisem.  Co tam můžete dělat

V Bed & Bike můžete zažít snad vše, na co si jen pomyslíte. Chcete se prohánět po rozlehlých pláních a mít při tom ten nejkrásnější pohled? Posadí vás do sedla koní a naučí vás cválat. Rádi byste se na celý den zašili k rybníku a vyčistili si hlavu u rybaření? Doporučí vám místo a půjčí vám všechno potřebné. Šumava nabízí jedny z nejkrásnějších výletů po okolí. Rozhodně nevynechejte zámek Hluboká nad Vltavou, město Český Krumlov nebo si udělejte celodenní pěší túru po Národním parku.


Co byste měli ještě vědět:

Wifi je zde samozřejmostí

Domácí mazlíčky můžete vzít s sebou za drobný poplatek

Parkování možné přímo před vchodem

Rádi byste skloubili víkend plný golfu a elektrokol? I pro vás mají v hotelu připraveny pobytové balíčky

Kousek od hotelu navštivte malý pivovar s možnou degustací piva

Další nabídky v této lokalitě

Šumavská Maringotka

Glamour camping

U Vyšaty

Kouzelné chalupy

Ramenai

Kouzelné chalupy

Knížecí cesta

Boutique hotely

Dobčické rybníčky

Glamour camping