Baumhaus Lodge Schrems

Splňte si dětský sen a usínejte v korunách stromů. Probouzejte se za doprovodu cvrlikání ptáků, zatímco vás bude příjemně pálit sluníčko, vykukující zpoza mraků. Vstaňte a rozjímejte nad nedotčenou přírodou. Nikam nespěchejte, jen odpočívejte a vnímejte klid kolem sebe.

Vybavení

Jak to tam chodí

Uprostřed panenské přírody nedaleko českých hranic v malém městečku Schrems stojí pět nevšedních apartmánových domů, spíše připomínající nějakou expozici, než komfortní ubytování. Nenechte se ale zmást. I v korunách stromů můžete zažít luxusní pobyt odpovídající vysokým standardům klasických hotelů.

Kde budete spát

Je libo usínat v osmnácti metrové výšce v atypickém věžovém domu až pro čtyři osoby nebo cítíte potřebu být více při zemi? Pak by pro vás mohl být dům u rybníka tím pravým. Všechny apartmány mají pohodlnou postel, koupelnu se sprchou a veškerými toaletními potřebami a hlavně, z velkých oken budete mít ten nejkouzelnější výhled na okolní přírodu.

Co tam můžete dělat

Baumhaus Lodge je ideální místo pro relaxaci a dlouhé procházky přírodou. Vydejte se do přírodního parku Hochmoor Schrems nebo UnterWasserReich Schrems s podvodní ZOO, spoustou rašelinišť a volně se pohybujícími vydrami.  Milovníci kultury najdou ten správný podpůrný program v muzeu umění a ve farmárském divadle Waldviertel. Pro sportovce jsou k dispozici e-kola.

Co byste měli ještě vědět

V Baumhaus Lodge mohou z bezpečnostních důvodů bydlet pouze dospělé osoby

Snídaně jsou v ceně a podávají se každý den přímo ve vašem apartmánu 

Zaparkovat můžete nedaleko domů

Internet tu sice nenajdete, ale věříme, že si tu na ně ani nevzpomenete

Další nabídky v této lokalitě

Forsthaus Langschlägerwald

Penziony

Wellnessroubenka

Kouzelné roubenky

Chata v lese

Glamour camping

Wellnessvagón

Glamour camping

Wellness Rock Live

Apartmány