Aria Hotel Prague

Malá Strana nabízí unikátní zážitek pro všechny, kteří do ní zavítají. Křivolaké uličky, kde se chodník snoubí s ulicí, historie všude okolo a tajemná zákoutí, kde se jakoby zastavil čas. Ubytovat se v tomto místě je jaké přenést se o pár set let do minulosti. Jen pár kroků od Karlova mostu a kostela sv. Mikuláše stojí hotel, který nadchne všechny milovníky kvality, luxusu a zejména hudby.

Pod interiérem hotelu jsou podepsaní přední italští architekti Rocco Magnoli a Lorenzo Carmellini, jejichž tvorbu můžete obdivovat v mnoha obchodech proslulé módní značky Versace po celém světě.A když si budete chtít odpočinout od ruchu centra přeplněného turisty, uvítá vás klid nejstarší barokní zahrady v Praze. Vrtbovská zahrada, do níž mají hoteloví hosté přímý vstup, je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO a je otevřena vždy od začátku dubna do konce října.Číst více

Vybavení

Kde budete spát

Hotel má čtyři patra a každé patří jinému hudebnímu stylu - jazzu, opeře, hudbě klasické a současné. Každý z 50 pokojů je pak zasvěcen specifickému hudebnímu stylu či hudebníkovi, a tak se kromě české klasiky, jako jsou Smetana nebo Dvořák, můžete ubytovat i u světových legend typu Elvise či Billie  Holidayové.

Co tam můžete dělat

Místní restaurace Coda pod vedením šéfkuchaře Davida Šaška patří k vyhlášeným pražským podnikům, najíst se můžete v interiéru, nebo na unikátní střešní terase s nezapomenutelným výhledem na Prahu.

Budete bydlet jen pár kroků od Pražského hradu, takže si určitě nenechte ujít prohlídku jedné z nejstarších památek v Česku. Ale obecně je Praha považována za jedno z nejkrásnějších měst minimálně v Evropě, a to nejen Čechy. Celé historické centrum stojí za procházku, můžete jen tak bloumat starobylými uličkami, kam vás nohy ponesou. Nebo si naplánujte trasu po tradičních turistických cílech, jako je Karlův most, Staroměstské náměstí, Pařížská ulice, Václavské náměstí...

Co byste měli ještě vědět

V hotelu se zaměřují i na pořádání svateb, které umí připravit až pro sto hostů.

Hosté hotelu mohou bez poplatku využít místní fitness centrum.

K dispozici je i sauna a parní lázeň, stejně jako široká nabídka masáží.

Pohodlné posezení nabízí hudební salonek, kde je i knihovna s několika sty knihami,

Hotel též disponuje kinem a music boxem, kde si můžete vychutnat svůj oblíbený film.

Samozřejmostí jsou i konferenční prostory pro firemní účely.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Upper Class 2018 Vítěz v kategorii Upper Class 2018
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Vienna House Andel's Prague

Hotely

Dům u tří havranů

Apartmány

Alchymist Grand Hotel and Spa

Upper Class

Old royal post

Boutique hotely

Dancing House – Tančící dům hotel

Hotely