Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 500 Kč
za noc
Český Krumlov je druhé nejnavštěvovanější město v Česku, už z toho důvodu byste sem měli zavítat na víc než jeden den a vyzkoušet místní kouzelná ubytování. Jedním z nich jsou apartmány Latrán 43. Renesanční budova prošla nákladnou rekonstrukcí, díky níž si hosté mohou užít moderní pohodlí v historických kulisách. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Apartmány Latrán 43 nabízí šest prostorných bytů, které jsou plně vybavené, včetně kuchyňských spotřebičů a základní kosmetiky. V apartmánech najdete také postel doplněnou o rozkládací pohovku a ve třetím patře vás potěší přiznané stropní trámy, které dokreslují historickou atmosféru.
Číst více
Vítěz v kategorii Apartmány 2019
S domácím mazlíčkem
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Ve městě
V okolí kaváren/restaurací

Naše tipy

Historie na dosah

Fasáda renesančního měšťanského domu je zdobena grafitem a dobovou krásu v kombinaci s moderními prvky si užijete i v citlivě zrekonstruovaných a plně vybavených apartmánech. V některých pokojích najdete dokonce původní podlahu, ta může být studená, proto doporučujeme vzít si s sebou raději přezůvky.

Snídaně v hotelu

Na snídani můžete zajít do hotelu Latrán, který se nachází v docházkové vzdálenosti od apartmánů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Latrán 43
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web