Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 3 490 Kč
za noc
V jednoduchosti je krása a tady to platí dvojnásob. Otevřený prostor, nekonečné výhledy a útulno, přesně tím si vás Apartmán Záskalí získá na první dobrou. Malý domeček postavili majitelé během pandemie a slouží teď všem, kteří shání místo, kam se na pár dnů zašít.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vyrazte sem sami dva, s dětmi anebo třeba s kamarády, jak jsme to udělali my. Dvě ložnice, z toho jedna v otevřeném podkroví, nám poskytly ideální útočiště na víkend. Nejvíce času jsme trávili na zahradě s terasou, kde jsme si večer grilovali. A když zaprší nebo bude chladněji, stačí si zatopit v krbu a povídat si.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Biotop
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
6x 70 m2 6x

Nabízíme k pronájmu nově vybudovaný apartmán na Záskalí v Přírodním parku Ještěd. Objekt se nachází v Horním Záskalí - části obce Hodkovice nad Mohelkou na jižním svahu Javorníku ( 684 m n. m. ) na Ještědsko - kozákovském hřbetu. Vhodné pro rodinu s dětmi, páry, malou partu kamarádů - maximálně 6 osob + miminko. Domácí mazlíčci po dohodě.

Od 3 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

S pejskem po domluvě

Neradi byste nechali čtyřnohého kamaráda někde na hlídání? Zavolejte majitelům a domluvte se s nimi. Rádi tu vaše mazlíčky po domluvě také přivítají.

Na výlet do Liberce

Určitě si udělejte výlet do 12 km vzdáleného krajského města. Mají tu nejstarší ZOO v republice, botanickou zahradu s pavilony ve tvaru krystalů, naučně-zábavný park IQ-Landia nebo Oblastní galerii, která sídlí v neotřele restaurované secesní budově někdejších městských lázní.

Javorník v létě i v zimě

Nedaleký areál Javorník potěší vás i vaše ratolesti v každém ročním období. Najdete tu sjezdovku se čtyřsedačkou, bobovou dráhou, dětské hřiště a koupací nádrž. Z apartmánu je to pouhých 2,8 km.

Hurá na Ještěd

Na nedalekém Ještědu funguje celoročně sedačková lanovka Nová Skalka, stejnojmenná sjezdovka nabízí i večerní lyžování. Na kopci jsou vytyčené i tři skialpové cesty různé obtížnosti. Za návštěvu stojí ikonický hotel a TV vysílač architekta Karla Hubáčka – česká stavba 20. století.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Záskalí 97
46342 Hodkovice nad Mohelkou
Navigovat Web