Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 10h
reakce majitele
2 / 10
potvrzeno
Od 3 500 Kč
za noc
Vysočina byla vždy ke svým návštěvníkům štědrá. Tentokrát svou pohostinnost nabízí skrze dva nádherné apartmány na dohled krásné přírody Žďárských vrchů. Spojte dokonalý oddech s aktivní dovolenou, tady můžete všechno, zatímco nebude postrádat absolutně nic. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Je tu krásně v každé sezóně. Dokonce i za sychravého počasí, kdy vás v apartmánu v podkroví uspává bubnování deště na střechu. Apartmán v přízemí zase své hosty každé ráno odmění výhledem přes prosklený portál do rozkvetlé zahrady. Ať už si vyberete jakýkoliv, čeká vás královský spánek na postelích, kterými by nepohrdla ani Princezna na hrášku.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Netflix/HBO
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať

Pokoje

Naše tipy

Uvolněte se, prosím

Už se nemůžete dočkat, až necháte stres a starosti daleko za sebou? Co takhle je vypotit v sauně nebo je nechat vybublat v teplé vířivce? A klidně každý den!

Za sportem

Pokud plánujete aktivní dovolenou, v létě vás potěší blízkost cyklistické stezky a v zimě zase běžkařská stopa kousek od domu.

Unikátní poloha

Nacházíte se v historické části města Žďár nad Sázavou, v přímém sousedství žďárského zámku, Zelené hory, Konventského rybníka a Černého lesa. K památkám UNESCO, do muzea nové generace či zámku Kinských to máte, co by kamenem dohodil.

Na ohni

V létě by byla škoda vařit uvnitř. Rozpalte gril, zažehněte ohniště a nechte sílu plamenů připravit večeři podle vašich představ.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Sychrova 46/6
59102 Žďár nad Sázavou
Navigovat Web