Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4 900 Kč
za noc
Vítejte v naší designové novince. V domě, plném prostoru, světla, přírodních materiálů, vysokých stropů a stylových zákoutí. Čekají na vás dva apartmány. Jeden pro páry, ten druhý větší pro rodiny, nebo partu kamarádů.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hned při příjezdu vás uchvátí impozantní kulaté okno, na které si během pobytu sedněte a dejte svou první ranní kávu. S výhledem do zahrady a na starou jabloň se tady krásně rozjímá.
Číst více
Vinný sklípek
Parkování
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Wellness
Místo na teambuilding

Naše tipy

Opravdu stylový design

Staré stavení proběhlo kompletní rekonstrukcí, v rámci které si majitelé nechali záležet na výběru kvalitních a „pravých“ materiálů jako je dřevo, kámen, původní cihly, beton, sklo. Hlavní dominantou je kruhové okna o průměru 3m, to okno si zamilujete.

Beskydy

Lubno je vesnička, zasazena přímo do beskydských kopců. Na straně jedné máte Ondřejník, na druhé pak Lysou horu. Nedaleko najedete na cyklostezku, takže pokud vám nevadí kopečky, kola s sebou!

V páru, s rodinou i na teambuilding

Menší apartmán je vhodný pro páry, užijete si velkolepost prostoru, soukromou terasu a naprosté soukromí. Velký apartmán pak ubytuje velkou rodinu, nebo firemní teambuilding. Vyspíte se ve čtyřech ložnicích a společný čas můžete trávit na zahradě, terase, u krbu, jídelního stolu, nebo velké obývací části.

Wellness jako v luxusním hotelu

Čeká na vás velkolepá wellness zóna. Prostor, kde se budete cítit skvěle. Místnost s krbem, finskou saunou a odpočinkovou zónou s příjemným osvětlením a hudbou. Na terase se pak naložte do vířivky a kochejte se výhledem do malého lesíku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lubno 120
73911 Frýdlant nad Ostravicí
Navigovat Web