Aparthotel Lípa

Aparthotel je u nás stále více poptávaný model ubytování. A o co se vlastně jedná? Resorty vedle klasického hotelového ubytování disponují i pohodlnými apartmány a dalšími depandancemi. Hostům se tak dopřává veškerý komfort v doprovodných službách, jako je recepce, stravování a úklid. Aparthotely jsou tak vhodné pro lidi, který se nechtějí na dovolené o nic starat a chtějí si užívat jen dovolené.

 

Jak to tam chodí

Aparthotel Lípa, to je spojení všeho, co potřebujete k beztarostné dovolené na jednom místě. Hotel, penzion, hostel, bistro, restaurace, wellness nebo dokonce i bowling... Když se vám nebude chtít, nemusíte ve výsledku ani opouštět prostory hotelu. Nuda vás tady v žádném případě nezastihne. A když ano, jen odpočívejte a dýchejte čerstvý vzduch Českosaského Švýcarska.

Kde budete spát

Aparthotel Lípa disponuje 33 apartmány a je jen na vás, zda zvolíte malý jednoložnicový nebo dvouložnicový střední či velký apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny prostorným obývacím pokojem spojeným s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovým koutem a ložnicí s pohodlnou manželskou postelí, LCD televizí a terasou. Vybírat můžete ale i z pokojů v penzionu nebo jednodušších ložnic v hostelu.

Co tam můžete dělat

Aparthotel se nachází přímo na náměstí v Krásné Lípě. Jedná se o takový uzavřený komplex, uprostřed kterého je dětské hřiště.  Můžete tak vypustit své  ratolesti, zatímco vy si sednete na lavičku Václava Havla a dopřejete si dobré kafe. V rámci Aparthotelu Lípa máte přístup do relax zóny, kde můžete využít saunu, zajděte si do fitness nebo si můžete dopřát některou z nabízených masáží. Volný čas lze také využít pro hru bowlingu. Aparthotel leží 300 metrů od sportovního areálu Českého Švýcarska s tenisovými kurty, plážovým i halovým volejbalem, florbalem, fotbalem, minigolfem a lezeckou stěnou. Za hezkého počasí vyrazte na výlet třeba na Vlčí Horu. V zimě zase stačí zajet jen do 6 km vzdáleného lyžařského areálu Jedlová nebo Horní Podluží.


Co byste měli ještě vědět

V ceně pobytu máte bohaté bufetové snídaně

Nevíte kam na výlet? Na recepci vám poskytnou menšího průvodce s tipy, kam vyrazit

Wifi zdarma

Domácí zvířata jsou možná po předchozí domluvě

Parkovat můžete v podzemních garážích


Další nabídky v této lokalitě

Vejminek 1843

Kouzelné roubenky

Chata u Jezera

Kouzelné chalupy

Soví Újezd

Kouzelné chalupy

Rustic house

Apartmány

Na Stodolci

Penziony