Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 820 Kč
za noc
Aparthotel je u nás stále více poptávaný inovativní model ubytování. O co konkrétně se vlastně jedná? Resorty vedle klasického hotelového ubytování disponují i pohodlnými apartmány a dalšími budovami. Hostům je tak dopřán veškerý komfort v doprovodných službách. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Aparthotel Lípa, to je spojení všeho, co potřebujete k bezstarostné dovolené na jednom místě. Hotel, penzion, hostel, bistro, restaurace, wellness nebo dokonce i bowling... když se vám nebude chtít, nemusíte ve výsledku ani opouštět prostory hotelu. Nuda vás tady v žádném případě nezastihne. A když ano, jen odpočívejte a dýchejte čerstvý vzduch Českosaského Švýcarska.
Číst více
Soukromá sauna
Kolo / Elektrokolo
Dětské hřiště / koutek
Dobře tu vaří
Baby friendly
Wellness

Naše tipy

Snídaně i dobrá káva

Bohaté bufetové snídaně jsou v ceně pobytu. Aparthotel se nachází přímo na náměstí v Krásné Lípě. Jedná se o uzavřený komplex, uprostřed kterého je dětské hřiště. Můžete tak bez obav vypustit své ratolesti, zatímco vy si sednete na lavičku Václava Havla a dopřejete dobrou kávu.

Parkování

Soukromé parkování je možné za poplatek v podzemních garážích v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Nudit se nebudete

Nevíte kam vyrazit? Na recepci vám poskytnou menšího průvodce s tipy. V rámci Aparthotelu Lípa máte přístup do relax zóny, kde můžete využít sauny, zajít si do fitness centra nebo si dopřát některou z nabízených masáží. Volný čas lze také využít pro hru bowlingu.

Pro sportovce

Aparthotel leží 300 metrů od sportovního areálu Českého Švýcarska s tenisovými kurty, plážovým i halovým volejbalem, florbalem, fotbalem, minigolfem a lezeckou stěnou. Za hezkého počasí doporučujeme výlet na Vlčí Horu. Naopak v zimě stačí zajet jen do 6 km vzdáleného lyžařského areálu Jedlová nebo Horní Podluží.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Křinické náměstí 1180/7
407 46 Krásná Lípa
Navigovat Web