Angusfarm restaurace

Pohostinství v místě dnešní Angusfarm se začalo provozovat už do roku 1872, kdy byla přestavěna místní krčma ze 17. století a založena tak hostinská tradice ve vesničce Soběsuky poblíž Plzně. Od roku 2004 nabízí věhlasný steakhouse maso z hovězího skotu. Až ochutnáte znamenité jídlo z poctivých a přírodních surovin, pochopíte, proč patří restaurace Angusfarm do TOP 100 Maurerova výběru Grand restaurant od roku 2014 až dodnes.

Jak to tam chodí

Restaurace nezapře venkovský půvab s dřevěným interiérem a krbem, kde si vychutnáte steaky a jiné hovězí speciality masného plemene Aberdeen Angus Skot, které můžete vidět pást se na okolních lukách. Každý den vozí čerstvé suroviny od okolních farmářů, ale i od chovatelů a pěstitelů z Francie, Itálie nebo Německa. Samotnou přípravu jídla můžete sledovat naživo, koncept otevřené kuchyně tu má opravdu své kouzlo. Součástí restaurace s kapacitou 60 míst je i letní terasa pro 28 osob. Angusfarm je místo pro setkávání s přáteli nad výtečným jídlem., ale i ideální pro romantické večery ve dvou.

Co tam můžete dělat

Zdejší šéfkuchaři se drží zásady od čumáku po ocas, takže můžete ochutnat i oponku, pupek nebo domácí uzeniny. Vyhlášené jsou také jejich tataráky, pečená hovězí žebra nebo burgery. Angusfarm je hrdým členem hnutí Slow food, které je zavazuje k využívání jen skutečně prvotřídních surovin z tuzemských farem a výroben. Kuchaři připravují i vynikající sladké dobroty. V domácí spižírně se ukrývají gurmánské poklady v podobě medu, sirupu, marmelád či medolád z lokální produkce. A když si budete chtít sami doma něco ukuchtit, vyzrálé hovězí maso vám vakuově zabalí s sebou.

Co byste měli ještě vědět

  • Zajděte si po jídle nakoupit domácí poctivé uzeniny, párky, taliány, salám, paštiky, hovězí tlačenku a spoustu dalšího..
  • Angusfarm nabízí i stylové ubytování v pokojích v podkroví
  • Využít můžete i konferenční místnost s kapacitou pro 20 osob
  • Parkovat můžete uvnitř pozemku.
  • Wifina je zdarma bez hesla.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Restaurace 2019 Vítěz v kategorii Restaurace 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Šumavská Maringotka

Glamour camping

Glamping Brdy

Glamour camping

U Heřmanů

Malé penziony

Ořechový dvůr

Kouzelné chalupy

Angusfarm

Penziony