Altholz Ideenhaus

Každá cihla, kámen, deska a paprsek vypráví příběh. Poznačené stopami času, jako by jen čekaly, až znovu vytvoří jedinečnou atmosféru, budou oživeny a obývány. Moderní architektonický styl, ekologická technologie a přírodní materiály daly apartmánům neuvěřitelné kouzlo!

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Tři apartmány, tři styly. V bytě „Žula“ dominuje až monumentální krb, vyrobený ze starých žulových oken a dveřních kamenů. V druhém apartmánů je naopak kladen důraz na dubové dřevo. Přesto, že je prostor plný masivního a těžkého nábytku, vše působí velmi vzdušně a harmonicky. Poslední byt s názvem „Barva“ ukazuje, že i odpadní dřevo se dá skvěle využít a v prostoru nevypadají hezky jen tlumené barvy, ale naopak různé kombinace barev a stylů můžou vypadat i velmi útulně.

Kde budete spát

Nejmenší apartmán „Barva“ je pro tři osoby, kteří se pohodlně vyspí ve dvou ložnicích. Ve zbývajících bytech je místo vždy pro čtyři lidi. Dva využijí samostatný pokoj s velkou manželskou postelí a zbylé dvě osoby si ustelou na rozkládacím gauči. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň s jídelní částí a samozřejmě nechybí ani koupelna se sprchovým koutem

Co tam můžete dělat

Kolem domu je velká zahrada, kde můžete klidně celé dny lenošit a nemusíte se ani bát, že byste si překáželi s dalšími hosty. Večer si připravte maso na gril, nalijte si dobré víno a užívejte si ten klid a pohodu, která v Altholzu panuje. 

Co byste měli ještě vědět

Připojení k internetu budete mít samozřejmě k dispozici

Parkovat můžete přímo u domu

Kdybyste cokoliv potřebovali, nebojte se obrátit přímo na majitele. Vždy vykouknou někde zpoza rohu a ochotně vám pomohou

Další nabídky v této lokalitě

Amenity Hotel & Resort Lipno

Hotely

Baumkronenweg

Glamour camping

Thalers Mariandl

Hotely

Ramenai

Kouzelné chalupy

Hotel Resort Relax - Apartmánové domy

Apartmány