Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 2273.85 Kč
za noc
Každá cihla, kámen, deska a paprsek vypráví příběh. Poznačené stopami času, jako by jen čekaly, až znovu vytvoří jedinečnou atmosféru, budou oživeny a obývány. Moderní architektonický styl, ekologická technologie a přírodní materiály daly apartmánům neuvěřitelné kouzlo!
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Tři apartmány, tři styly. V bytě „Žula“ dominuje až monumentální krb, vyrobený ze starých žulových oken a dveřních kamenů. V druhém apartmánu je naopak kladen důraz na dubové dřevo. Přestože je prostor plný masivního a těžkého nábytku, vše působí velmi vzdušně a harmonicky. Poslední byt s názvem „Barva“ ukazuje, že i odpadní dřevo se dá skvěle využít. Prostor charakterizují různé kombinace barev a stylů, které působí velmi útulně.
Číst více
Vítěz v kategorii Rakousko 2023
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Biotop
Rozkvetlá zahrada
Krb
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Jóga Dóm

Tohle místo je pro milovníky Jógy speciálně vytvořené - v jógovém prostoru se můžete směle oddávat jenom sami sobě.

Klid v zahradě

Kolem domu je velká zahrada, kde můžete klidně celé dny lenošit a nemusíte se bát, že byste si překáželi s dalšími hosty. Večer si připravte maso na gril, nalijte si dobré víno a užívejte si ten klid a pohodu, která v Altholzu panuje.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Am Koglerberg 37
4565 Inzersdorf im Kremstal
Navigovat Web